Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Google Pixel 4a

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochráňte displej vášho Google Pixel 4a sklom alebo fóliou

Želáte si, aby vám váš smartfón vydržal čo najdlhšie a stále vyzeral ako nový? Žiaden problém, zadovážte mu praktický doplnok – ochranné sklo alebo fóliu. Tieto spoľahlivé ochranné prostriedky ochránia displej vášho telefónu pred odreninami a škrabancami. Všetky ryhy na displeji sú totiž nezvratnými poškodeniami, ktorých sa nemožno zbaviť, ak už vzniknú. Akonáhle už nejaký hlboký škrabanec alebo nebodaj prasklinu na displeji máte, budete sa s ňou musieť zmieriť, pretože sa nedá vymazať. Avšak, môžete predchádzať vzniku týchto defektov, stačí si zadovážiť kvalitnú ochranu pre váš smartfón Google Pixel 4a.

Lacné riešenie ochrany displeja? Fólia na mobil

Najlepším a najjednoduchším riešením je vyhnúť sa nepekným „ozdobám“ - škrabancom a odreninám hneď na začiatku. Neriskujte a nepoužívajte mobil bez ochrannej fólie. Nikdy neviete, aká nečakaná nehoda môže nastať. Google Pixel 4a vám môže náhodne spadnúť, môže sa odrieť v kabelke alebo batohu, môže prísť aj iná nepríjemná situácia. Potom už bude neskoro premýšľať, čo so vzniknutým problémom. Nový displej, alebo nový telefón? Predchádzajte nehodám a zadovážte vášmu telefónu fóliu na displej. Tá je veľmi jednoduchým, efektívnym a lacným riešením. Nestojí veľa a pomôže vám ušetriť stovky eur.

Ochrana na Google Pixel 4a zabráni prasknutiu displeja

Sklá a fólie z ponuky Etuo.sk dokážu spevniť displej vášho telefónu, čím mu spoľahlivo predĺžia životnosť o niekoľko mesiacov, dokonca aj o niekoľko rokov. Váš mobil nemusí slúžiť bez poškodenia len nejaký čas, je na vás, ako dlho vydrží bez problémov fungovať. Nenechávajte osud svojho telefónu na náhodu, prevencia je základ. Udržať váš telefón v bezpečí nie je vôbec ťažké, práve naopak. Navyše, počiatočná investícia do spoľahlivej ochrany vás vyjde len niekoľko eur. Najlepším rozhodnutím je kúpa tvrdeného skla alebo fólie pre váš Google Pixel 4a priamo po zadovážení samotného telefónu.