Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Google Pixel 4 XL

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné doplnky na obrazovku sú dôležité

Chcete mať obrazovku telefónu v bezpečí? Siahnite po ochrannom príslušenstve, ktoré vám ju tak pomôže zachovať. Pokiaľ sa rozhodnete pre ochrannú fóliu, vedľa rozhodne nešliapnete. Je naozaj flexibilná, veľmi jednoducho ju na telefón aplikujete aj bez predchádzajúcich skúseností a naviac ju na telefóne vôbec nevidieť. Vďaka svojim vlastnostiam dokáže vyplniť už existujúce menšie nedokonalosti obrazovky a zjednotiť tak jej povrch. Vhodná je najmä pre telefóny s knižkovým puzdrom, u ktorých dokáže ochrániť displej pred tvrdšími nárazmi a poškodením. Druhým riešením je odolné tvrdené sklo, tzv. temperované sklo. Dosahuje tvrdosti až 9H na Mohsovej stupnici tvrdosti s celkovým rozpätím 10 stupňov. Jedná sa tak o veľmi silnú ochranu, ktorá zabezpečí bezpečie displeja aj pri pádoch z vyššej výšky a rôznych iných nečakaných udalostí.

Nezabúdjate ani na právnu aplikáciu fólie a temperovaných skiel

V našom e-shope sa nemusíte báť ani toho, že by ste si ochranné príslušenstvo nevedeli bez predošlých skúseností sami prilepiť na obrazovku telefónu. Ku všetkým fóliám aj temperovaným sklám totiž zasielame aj špeciálny set handričiek aj s návodom, vďaka ktorému zvládnete aplikáciu príslušenstva do pár minút. Nemusíte sa tak báť nevzhľadných vzduchových bublín či prachu zabudnutého pod fóliou alebo sklom.

Google Pixel 4 XL – XL zábavy a pohodlia

Tento telefón je naozaj XL. XL výkonný, XL spoľahlivý a hlavne XL majster v oblasti tvorby dokonalých fotografií. Vďaka svojim výkonným foťákom je vyhľadávaným nielen medzi používateľmi fotiacimi skôr portréty, pri ktorých očakávajú rozostrenie pozadia, ale taktiež cestovateľov zachytávajúcich krajinu alebo detailistov, ktorí chcú zachytiť mališkosti aj keď sú od nich niekoľko metrov vzdialení. Zaujímavým prvkom je nahradenie senzoru na odtlačky prstov systémom Face Unlock, vďaka ktorému môžete odomykať telefón nasnímaním tváre. Tento spôsob je veľmi rýchly, praktický a čím ďalej tým viac obľúbený. Lákavým prvkom telefónu Google Pixel 4 XL je aj 6,3-palcový displej s OLED panelom a celkový moderný dizajn.