Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Google Pixel 4

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochrana displeja vášho Oppo Reno4 Lite

Ako ochrániť svoj telefón pred poškodením, škrabancami a ryhami na displeji? Je to celkom jednoduché, pokiaľ dodržíte jedno odporúčanie: na vašom nákupnom zozname by sa mal hneď pod novým telefónom objaviť aj ochranný doplnok v podobe ochrannej fólie alebo skla. Ako si však vybrať medzi ochranným sklom a fóliou na displej? Pomôžeme vám!    

Vyberte si: ochranná fólia alebo tvrdené sklo

Môže sa zdať, že flexibilná fólia aj ochranné sklo plnia tú istú funkciu. Ide však o dva úplne iné ochranné prvky. Fólia je zaručeným „low cost“ riešením pre tých, ktorí chcú svoj telefón síce ochrániť, ale nechcú do tohto prvku mnoho investovať. Vďaka jej vlastnostiam ju veľmi jednoducho nalepíte na telefón aj bez predošlých skúseností a s našimi prídavnými lepiacimi a čistiacimi setmi sa už nemusíte báť ani vzduchových bubliniek. Fólia dokáže ochrániť telefón pred bežným poškodením a taktiež vďaka svojej ohybnosti vyplniť už existujúce nedokonalosti. Váš displej tak bude opäť vyzerať ako v deň, kedy ste si ho zakúpili aj keď je už mierne poškodený. Na druhú stranu tvrdené sklo je najodolnejšia ochrana, akú môžete svojmu displeju poskytnúť. Aj pri páde na tvrdý povrch dokáže energiu tohto pádu absorbovať a roztrieštiť sa tak namiesto obrazovky, ktorá ostane bez škrabanca. To isté platí aj pre ostré predmety či iné mechanické poškodenia.      

Odľahčený smartfón Oppo Reno4 Lite

Ak hľadáte štýlové, moderné a pritom cenovo výhodné zariadenie, spoľahnite sa na skvelý „odľahčený“ model Oppo Reno4 Lite. Tento smartfón vám prinesie krásny dizajn v spojení s veľkým 6,43-palcovým AMOLED displejom s podlhovastým výrezom na duálnu selfie kameru a zabudovaným senzorom odtlačkov prstov. To však nie je všetko. Nesklame vás pri práci, cestovaní ani pri intenzívnom používaní. Obsahuje totiž batériu s kapacitou 4 015 mAh, ktorú navyše vďaka 30W rýchlemu nabíjaniu nabijete do 100 % len za 53 minút.