Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Google Pixel 3A

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochrana obrazovky smartfónu Google Pixel 3A je dôležitá

Na telefónoch často vidíme, ako sa o ne majitelia starajú už podľa prvého pohľadu na displej – zničené okraje, poškriabaný povrch, mastné odtlačky prstov. Zabráňte tomu pri vašom telefóne ochrannými sklami či fóliami a doprajte si bezchybný displej, ktorý vydrží nepoškodený celé roky.

Ako sa rozhodnúť medzi ochrannou fóliou a temperovaným sklom?

Ochranné fólie sa používali pred časom, ale ich výhody si môžeme naplno užívať aj dnes. Sú nenákladné, tenké a displej telefónu ochránia pri čo najmenšej záťaži. Ich povrchová úprava je elastická a tak umožní, aby zjednotila povrch telefónu, ak sa už na ňom nachádzjaú nerovnosti či škrabance. Ochranné fólie sú však len jednou z možností, ako svoj Google Pixel 3A chrániť pred poškodením. Ďalšou možnosťou, ktorú máte, sú tvrdené sklá. Tie dosahujú na Mohsovej stupnici tvrdosti stupeň 9 v porovnaní s 3. stupňom, ktorý je pridelený ochrannej fólií. Toto sklo vzniká špeciálnou technikou kalenia nad 600 °C, pričom si zachováva vnútorný tlak a lepšie vlastnosti. S tvrdenými sklami sa stretávame celý život, aj keď si to možno neuvedomujeme – vyrábajú sa týmto spôsobom okná do áut či do výplní dverí tak, aby boli čo najodolnejšie.

Super fotografie a pekné prevedenie, to je Google Pixel 3A

Ak máte zmysel pre detail, príjemný design a hladký výkon vášho telefónu, kúpu telefónu Google Pixel 3A nebudete rozhodne ľutovať. Ponúka totiž nielen zaujímavé prevedenie v kombinácií s pevnou konštrukciou, ale aj užívateľsky prijateľským prostredím a naozaj veľkou výdržou batérie. Veľkým plusom je taktiež 5,6 palcový OLED displej zasadený do moderného prevedenia. Google Pixel 3A poteší všetkých fotografických nadšencov, pretože ako napovedá už jeho názov, obsahuje dosť pixelov na to, aby pre vás pripravil krásne fotografie za všetkých podmienok. Rýchle nabíjanie a výkonné stereoreproduktory sú potom už len čerešničkou na torte. Zahryznite sa do nej a užívajte si bezproblémový chod. Dobrú chuť!