Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Google

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie na mobily Google

Naše báječné tvrdené sklá a ochranné fólie na displeje mobilných telefónov Google vás odlíši od ostatných. Na výber je veľká škála veľkostí a tvarov, takže si vyberie naozaj každý. Všetky ponúkané produkty sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Kryt je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj rozmerovo nesedel. S krytom od nás bude váš mobil Google zaručene cool. Vďaka detailným popisom produktov budete o kupovanom produkte vedieť všetko - stačí kliknúť na jeho názov v zozname produktov. Tvrdené sklá aj ochranné fólie na displej ponúkame pre všetky aktuálne aj staršie mobilné telefóny Google.

Prečo chrániť tento telefón Google ochranným sklom či fóliou?

Mobil Google je pre mnohých drahocenná vec, na ktoré sa nesmie objaviť ani škrabanec. Vedľa čo najrozvážnejšieho zaobchádzanie sa samozrejme ponúka aj variant displej mobilu ochrániť tvrdeným sklom alebo ochrannou fóliou. Snáď každému sa to niekedy stalo. Mobil z ruky pri používaní vykĺzne či ho neopatrne položíte na kraj stola, nechtiac o neho zavadíte a on letí k zemi. Inokedy ho zase neopatrne zasuniete do vrecka spolu s predmetom s ostrými hranami, typicky kľúčmi. Nech už nasleduje čokoľvek, pokiaľ nevlastníte skutočne odolný model už v základe, samotný kryt vie hocičomu zabrániť. V našej ponuke nájdete iba kvalitné a overené produkty za výhodné ceny.

Čo je firma Google vôbec zač?

Google nie je len vyhľadávač, ale aj značka špičkových smartphonov. Veľkou výhodou je čistý, optimalizovaný a vždy aktualizovaný systém Android. Google smartphone ale tiež ponúka veľmi kvalitný fotoaparát a neobmedzené cloudové úložisko pre fotky. K tomu tiež patrí aj špeciálne služby ako napríklad hlasový asistent. Mobily Google Pixel sa môžu pýšiť čistým a bezpečným OS Android One. Výrobca hardvéru telefónu je teda zároveň aj vývojárom operačného systému, čo zaisťuje vysokú optimalizáciu. Tá napomáha tiež väčšiu výdrži batérie. Navyše máte k dispozícii vždy tie najnovšie bezpečnostné aktualizácie. Výhodou je aj absencia predinštalovaných aplikácií tretích strán, ktoré zaberajú miesto, a nie vždy sa ich dá zbaviť.