+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Doogee

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Sale
 
Doogee Y6 - ochranná fólia na displej

Doogee Y6 - ochranná fólia na displej

0,90 €
2,90 €
/ skladom

 

 
 
Doogee BL12000 - tvrdené sklo 9H

Doogee BL12000 - tvrdené sklo 9H

7,90 €
/ nedostupné

Ochranné sklá a fólie na mobily Doogee

Ak hľadáte lacné tvrdené sklo či ochrannú fóliu pre displej vášho prístroja značky Doogee, ste na správnej adrese. Všetky typy krytov na tento mobilný telefón nájdete v našej bohatej ponuke. Všetky ponúkané produkty sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Kryt je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj rozmerovo nesedel. Vďaka detailným popisom produktov budete o kupovanom produkte vedieť všetko.

Prečo chrániť tento telefón Doogee ochranným sklom či fóliou?

Tvrdené sklá a ochranné fólie na mobil značky Doogee chráni váš smartphone a tiež vaše peniaze. Ak vám spadol telefón na zem pred desiatimi rokmi, mal mnohokrát len pár odrenín. Na moderných smartfónoch s veľkým displejom, zariadeniach mnohokrát drahších a náchylnejších, je to už problém. Nielen, že nechceme mať poškriabaný displej telefónu, ale tiež, keď už k pádu dôjde, pavúk na skle je snáď o to horšie. Dôležité sú preto nielen ochranné fólie alebo sklíčka všeobecne, ale aj puzdra na mobil. Tvrdené sklá a ochranné fólie chráni dokonale telefón proti poškodeniu, s ktorým sa môžeme stretnúť každý deň. Stačí malá chvíľka nepozornosti a nešťastie je na svete. Následná výmena displeja sa môže poriadne predražiť, preto je dobré na ochranu displeja použiť tvrdené sklo alebo ochrannú fóliu.

Čo je firma Doogee vôbec zač?

Značka mobilných telefónov Doogee síce nie je na tuzemskom trhu natoľko známa, napriek tomu dokáže svoju ponukou smartphonov zaujať. Existujúce kúsky ponúknu príjemnú funkčnú výbavu za zaujímavú cenu. Že neviete, čo je značka Doogee zač? Doogee je značka pôvodom z Číny, o výrobu komunikačných zariadení sa stará od roku 2002. Svoje telefóny distribuuje do viac ako 200 krajín v celom svete, cielene je však zameraná na používateľov v Európe. Oficiálnym dovozcom je spoločnosť Lion Mobile, ktorá má v Číne svoje kancelárie a zaručuje tak stabilitu dodávok. Všetky smartphony sú samozrejme plne lokalizované. Smartphony Doogee má však charakterizovať nielen príjemná cena, ale aj výkon a zaujímavý, na čínske smartphony nevšedný, dizajn.