Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Coolpad

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie na mobily Coolpad

Ponúkame odolné tvrdené sklá a ochranné fólie na mobilné telefóny značky Coolpad. Na výber je veľká škála typov, takže si vyberie naozaj každý. Všetky ponúkané produkty sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Kryt je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj rozmerovo nesedel. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné ochrannú vrstvu odnímať, napr. pre pripojenie slúchadiel. S krytom od nás bude váš mobil Coolpad zaručene cool. Vďaka detailným popisom produktov budete o kupovanom produkte vedieť všetko - stačí kliknúť na jeho názov v zozname produktov. Tvrdené sklá aj ochranné fólie na displej ponúkame pre všetky aktuálne aj staršie mobilné telefóny Coolpad.

Prečo chrániť tento telefón Coolpad ochranným sklom či fóliou?

Všetky typy krytov sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu. Displej je jedna z najdôležitejších, na poškodenie najnáchylnejšie a na opravy najnákladnejších súčastí moderných mobilných telefónov. Vďaka kvalitnej ochrane displeja tvrdeným sklom alebo fóliou si možno ušetriť veľa starostí aj tisíce korún za prípadnú opravu poškodeného displeja. Okrem toho môžu určité ochranné sklá disponovať ďalšími skvelými vlastnosťami, ktoré vám spríjemnia používanie zariadenia. V našej ponuke nájdete iba kvalitné a overené tvrdené sklá a ochranné fólie za výhodné ceny pre všetky aktuálne zariadenia Coolpad, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky. Tvrdené sklá a ochranné fólie chráni dokonale telefón proti poškodeniu, s ktorým sa môžeme stretnúť každý deň.

Čo je firma Coolpad vôbec zač?

Coolpad je jeden z mnohých čínskych výrobcov, ktorý dlhý čas pôsobil výhradne na domovskom trhu. Od roku 2015 sa ale smartphony Coolpad vozia aj do Európy. Ponuka zatiaľ pozostáva z modelov nižšej a strednej triedy. Firma ťaží zo zaujímavej konkurenčné výhody - do svojich telefónov poskytuje službu streamované televízie LeTV. Jej prevádzkovateľ je totiž v súčasnosti druhým najväčším akcionárom Coolpad. Firma vlastní viac ako 5 000 patentov na mobilné aplikácie, bezdrôtové a LTE technológie, telekomunikácie, dualSIM a mnoho ďalších technológií.