Ochranné fólie a tvrdené sklá pre BQ Aquaris X2 Pro

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ideálna ochrana pred poškodením - BQ Aquaris X2 Pro

Displeje telefónov sa poškodzujú každý deň. A to bohužiaľ nenávratne. Stačí pár vlásočnicových škrabancov či jedna veľká ryha a displej telefónu je opäť omnoho náchylnejší na rozbitie a ďalšie poškodenie. Pri efektívnej ochrane však dokážete týmto vplyvom predísť a zachovať hodnotu svojho telefónu omnoho dlhší čas. Pretože staviť na ochranu sa jednoducho oplatí omnoho viac, ako dávať desiatky až stovky eur za opravy.

Tvrdené sklá a fólie displej ochránia: BQ Aquaris X2 Pro

Pri rozhodnutí o výbere medzi ochrannou fóliou a tvrdeným sklom na telefón je potreba zamyslieť sa nad požadovanou výkonnosťou a taktiež cenou. Ochranné fólie z kvalitných materiálov toho vydržia veľa a dokážu dokonca zakryť či vyplniť niektoré menšie odreniny, ktoré už sú na displeji. Vyznačujú sa prijateľnou cenou a spoľahlivou ochranou pred mnohými bežnými a menšími poškodeniami. Ak však hľadáte ultra pevnú ochranu, siahnite po temperovanom skle. Tvrdené sklá, ako sa im tiež hovorí, sú síce o niečo drahšou, ale zato naozaj účinnou ochranou. Na Mohsovej stupnici tvrdosti dosahuje pôsobivý deviaty stupeň z desiatich. Je teda takmer nemožné, aby pod ním došlo k poškodeniu vášho displeja. Kvalitné temperované sklo vydrží na displeji aj celé roky bez toho, aby potrebovalo výmenu. Dokáže displej ochrániť nielen pred poškriabaním ale dokonca aj pred roztrieštením pri páde. A pokiaľ sa odrie či poškodí, vždy ho môžete z neporušeného displeja len pohodlne odstrániť a nahradiť novou ochranou.

Telefón BQ Aquaris X2 Pro je skvelým spoločníkom

Smartfón BQ Aquaris X2 Pro ponúka skvelé technické vlastnosti. Medzi jeho výhody nepatrí len jasný displej, dlhá životnosť batérie a presná GPS, ale taktiež výborný fotoaparát. Nový dvojitý kamerový modul dokáže spraviť skvelé fotografie. Veľmi dobrá je aj kvalita hovoru a mnoho užívateľov nedá dopustiť ani na vysokú kapacitu pamäti a veľmi dobré výkony pri hraní náročnejších hier. Nezabúdajte preto na naozaj poctivú ochranu tohto zariadenia.