Ochranné fólie a tvrdené sklá pre BQ Aquaris X2

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Výrobca / Séria 1
×
Typ / druh 2
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Dbajte na prevenciu pred poškodením displeja BQ Aquaris X2

Myslieť na prevenciu je základ. A to platí aj pre váš mobilný telefón. Hlavne pre jeho najzraniteľnejšiu časť – displej. Ten sa veľmi ľahko poškriabe, zničí alebo celkom rozbije. Pritom je to práve jeho oprava, ktorá býva tou najdrahšou zo všetkých opráv v rámci poškodenia smartfónov. Je teda na mieste zamyslieť sa, či je vhodné na ňu úmyselne zabúdať, alebo svoj telefón ochrániť čo najskôr po jeho zakúpení a vyhnúť sa nepríjemnostiam pri poškodení displeja. V našom internetovom obchode je zabezpečenie ochranných doplnkov, temperovaných skiel a ochranných fólií, naozaj jednoduché.

Aquaris X2: Ochranná fólia alebo temperované sklo?

Pri výbere fólie či tvrdeného skla si dajte záležať na tom, aby ste si vybrali model, ktorý bude presne zodpovedať vášmu zariadeniu. Vo vrchnej časti nášho vyhľadávača nájdete boxy, do ktorých si pozorne vyplňte názov svojho telefónu a jeho model. Tvrdené sklá a fólie na displeje sú totižto navrhnuté tak, aby sa presne prispôsobili aj najmenším detailom zariadenia od prednej kamery cez výrez na reproduktor či ovládacie tlačidlá. Neobmedzujú pritom nijako funkčnosť zariadenia, ktorá ostáva 100% zachovaná. Jediné, podľa čoho spoznáte, že na telefóne je nalepená fólia či sklo, je drobunký výstupok na okraji telefónu. Pri rozhodnutí o ochrane displeja treba vždy zvážiť cenu aj požadovanú výkonnosť ochrany. Zatiaľ čo fólia je lacnejším variantom, môže sa stať, že neodolá ťažkým nárazom z veľkej výšky. To sa vám nestane pri temperovanom skle, ktoré je síce o čosi drahšie, ale vydrží takmer akékoľvek zachádzanie.

Výber vhodného telefónu je dôležitý - Aquaris X2

Smartfón BQ Aquaris X2 dosahuje skvelú farebnosťou displeja a užívatelia si ho obľúbili aj vďaka jasným IPS panelom a naozaj kvalitným reproduktorom rozoznávajúcimi aj tie najjemnejšie tónové nuancie. Kapacita pamäti je veľmi slušná a výkon zvládne aj náročnejšie hry. Ak si pri smartfóne prajete využívať aj čo najpresnejšiu GPS a dlhú životnosť batérie, nemáte už nad čím váhať. BQ Aquaris X2 bude pre vás skvelou voľbou.