Ochranné fólie a tvrdené sklá pre BQ Aquaris VS Plus

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

BQ Aquaris VS Plus: Displej vášho telefónu je potrebné chrániť

Obrazovka je jednou z najdôležitejších, ale bohužiaľ aj najzraniteľnejších častí každého moderného smartfónu. Veľmi jednoducho totiž dochádza k jej poškriabaniu, nalomeniu, znečisteniu či až k úplnému roztriešteniu. Preto je veľmi dôležité chrániť ju kvalitnými ochrannými doplnkami, ako sú obaly no mobilné telefóny, ale hlavne tvrdené sklá a ochranné fólie. V našom internetovom obchode nájdete každú z týchto vecí.     

Ako sa správne rozhodnúť - BQ Aquaris VS Plus

Vašou jedinou úlohou bude rozhodnúť sa, či dáte prednosť ochrannej fólii alebo tvrdenému sklu. Pokiaľ si budete priať iba doplnkovú ochranu ku knižkovému puzdru, ktoré čiastočne chráni aj displej, chcete trochu zakryť škrabance, ktoré už na telefóne máte, alebo telefón nepoužívate až tak často, bude vám pri starostlivosti o telefón postačovať aj ochranná fólia na displej. Nie je taká tvrdá, ako temperované sklo, ale jedná sa o ekonomickejšiu variantu. Pokiaľ však svoj telefón využívate každodenne a beriete ho so sebou naozaj všade, nepoužívate obal na celý jeho povrch alebo chcete mať pocit istoty aj pri pádoch či iných nečakaných udalostiach, stavte na tvrdené sklo. Tie naše dosahujú tvrdosť až 9 stupňov z celkových desiatich stupňov Mohsovej stupnice tvrdosti. Dokážu odolať pôsobeniu takmer všetkých ostrých predmetov a ochránia displej dokonca aj pred ostrím noža či hrotmi kľúčov v kabelke.    

BQ Aquaris VS Plus vám rozžiari deň

Telefón BQ Aquaris VS Plus nie je len zlatým doplnkom vašich outfitov. Omnoho dôležitejšie ako jeho žiarivý vzhľad je to, čo nájdete v jeho vnútri. Vo svojej výbave totiž užívateľom prináša nielen presný snímač odtlačkov prstov a možnosť rýchleho nabíjania, ale tiež veľký IPS displej s HD rozlíšením a zakriveným sklom. Vďaka tomu si užijete vysokú hodnotu jasu, ktorá sa hodí hlavne pri slnečných dňoch, kedy potrebujete, aby váš telefón doslova žiaril a vy ste tak mohli jednoducho prečítať všetky písmená. Ak ste skôr technický typ, poteší vás aj možný prechod na novší systém Android Oreo.