Ochranné fólie a tvrdené sklá pre BQ Aquaris VS

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

BQ Aquaris VS: Prečo si naše displeje vyžadujú extra starostlivosť?

Aj keď sú telefóny jednými z najpoužívanejších predmetov, ktoré vlastníme, paradoxne sa k nim správame veľmi nešetrne. Často ich len tak pohodíme do batohu, aktovky či do kabelky medzi ostatné predmety, čistíme ich len zriedka a neraz sa stáva, že skončia na tvrdej zemi. Ochrana by sa pritom mala týkať hlavne základnej a najzraniteľnejšej časti telefónu – jeho displeja. Ten je na poškodenie najnáchylnejší a jeho oprava sa často môže vyšplhať až do niekoľkých desiatok či stoviek eur. Stavte radšej na prevenciu a zaobstarajte si ochrannú fóliu alebo tvrdené sklo na displej.    

Ochranné sklo alebo fólia? - BQ Aquaris VS

Najúčinnejšou ochranou displeja telefónu je tvrdené sklo, ktoré dokážete pomocou pribaleného príslušenstva jednoducho nalepiť na obrazovku pričom je perfektne prispôsobené na základe presných výrezov bez prečnievajúcich častí. Tvrdené sklá dostupné v našom internetovom obchode sa vyznačujú vysokou odolnosťou – na Mohsovej stupnici tvrdosti dosahujú 9. stupeň z 10. Ochranné fólie sa na tejto stupnici umiestňujú len na 3. mieste, avšak ich veľkou prednosťou je vysoká priľnavosť a tým aj schopnosť opticky „zahladiť“ už existujúce ryhy či škrabance na displeji a zjednotiť tak jeho povrch. Nech už sa rozhodnete pre tvrdené sklo či ochrannú fóliu, môžete sa tešiť na krajší a čistejší povrch displeja bez mastných odtlačkov prstov. Oba doplnky totiž obsahujú oleofóbnu povrchovú úpravu, s ktorou predídete mnohým druhom znečistenia.      

BQ Aquaris VS sa oplatí ochraňovať

Príťažlivý design, živé fotografie, kvalitný hovor. To sú atribúty, ktoré vám smartfón BQ Aquaris VS servíruje naviac nielen v klasickom čiernom, ale aj jasnom zlatom obale. Ten vás jednoducho dostane! Designovo prepracovaný a štýlovo dotiahnutý mobil dokáže urobiť veľmi živé fotografie a naviac poteší aj selfie nadšencov – je u neho k dispozícii selfie blesk! Je naviac ako stvorený pre milovníkov multitaskingu, pretože v ňom nie je problém obsluhovať aj dve okná naraz. Vďaka možnosti rýchleho nabíjania ušetríte mnoho času aj energie.