Ochranné fólie a tvrdené sklá pre BQ

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie na mobily BQ

Ak potrebujete nové tvrdené sklo či ochrannú fóliu na telefón značky BQ, ste tu správne. U nás nájdete odolné kryty nielen na displej tohto mobilného telefónu. Vyberať môžete z veľkej ponuky súčasných chytrých telefónov od značky BQ. Či už zvolíte sklo či fóliu, vždy bude váš displej chránený pred pádom. Všetky ponúkané produkty sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. V našej ponuke nájdete iba kvalitné a overené tvrdené sklá a ochranné fólie za výhodné ceny pre všetky aktuálne zariadenia značky BQ, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky. Vďaka detailným popisom produktov budete o kupovanom produkte vedieť všetko - stačí kliknúť na jeho názov v zozname produktov.

Prečo chrániť tento telefón BQ ochranným sklom či fóliou?

Prečo je dôležité zakúpiť si k telefónu BQ tiež tvrdené sklo či ochrannú fóliu? V dnešnej dobe vlastniť šikovný mobilný telefón nie je nič neobvyklé, stretávame sa s ním na každom rohu, pričom väčšina majiteľov často riešia otázku, ako najlepšie zaistiť bezpečnosť pred škrabancami a poškodením. Aj napriek najopatrnejšiemu zaobchádzaniu sa ale môžete stretnúť s nepríjemnou situáciou, keď sa na displeji telefónu zobrazí vlásočnicové škrabance, alebo vám nedopatrením spadne na zem, čo nielen zle vyzerá, ale ak budete chcieť v budúcnosti telefón predať, zachovalý estetický stav hrá dôležitú úlohu. Displej je jedna z najdôležitejších, na poškodenie najnáchylnejšie a na opravy najnákladnejších súčastí moderných mobilných telefónov. Vďaka kvalitnej ochrane displeja tvrdeným sklom alebo fóliou si možno ušetriť veľa starostí aj tisíce korún za prípadnú opravu poškodeného displeja. Okrem toho môžu určité ochranné sklá disponovať ďalšími skvelými vlastnosťami, ktoré vám spríjemnia používanie zariadenia.

Čo je firma BQ vôbec zač?

Španielska spoločnosť BQ je známym výrobcom spotrebnej elektroniky a multimediálnych zariadení aj inovátorom na poli 3D tlače a robotiky. Na slovenskom trhu sa do popredia záujmu dostala svojimi telefóny, a to najmä modelom Aquaris E4.5 (2015), ktorý ako prvý telefón na svete nesie operačný systém Ubuntu. Telefóny BQ zaujmú kvalitným spracovaním, slušnými parametrami a predovšetkým neobvyklú päťročnou zárukou.