CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre BlackBerry

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie na mobily BlackBerry

Vďaka odolnému tvrdenému sklu či ochrannej fólii bude displej vášho prístroja BlackBerry naozaj skvele chránený. Všetky typy krytov sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné ochrannú vrstvu odnímať, napr. pre pripojenie slúchadiel. Naše kryty rôznych veľkostí a tvarov uspokoja aj tých najnáročnejších užívateľov.

Prečo chrániť telefón BlackBerry ochranným sklom či fóliou?

Výrobcovia sa snažia ponúknuť zákazníkom veľký sortiment príslušenstva, ktoré nielen ochráni displej smartfónu BlackBerry, ale myslí aj na elegantné krivky, a tak sa snaží zachovať pôvodnú veľkosť a hmotnosť, pričom bezpečnostné prvky rozloží na najnáchylnejšie miesta. Dôvodov, prečo použiť ochranu pre displej mobilu, je ako kvapiek v mori. Ale ten najdôležitejší je prostý - sklo či fólia na displeji mobilu zaručia jeho dlhšiu životnosť. Displej je jedna z najdôležitejších, na poškodenie najnáchylnejších a na opravy najnákladnejších častí moderných mobilných telefónov. Vďaka kvalitnej ochrane displeja vo forme tvrdeného skla alebo fólie si ušetríte veľa starostí aj desiatky eur za prípadnú opravu poškodeného displeja.

Čo je firma BlackBerry vôbec zač?

Chytré telefóny BlackBerry sú legendou. Táto kanadská značka patrí k zakladateľom kategórie smartphonov. Prvý komunikátor na vlastnej platforme predstavilo už v roku 2003. Firma sa preslávila zariadeniami s mechanickou QWERTY klávesnicou. Nezachytila ale nástup dotykových zariadení a vlastnej platformy sa časom vzdala v prospech Androidu. Na konci roka 2016 odpredala výrobu smartphonov čínskemu TCL a sama zostala iba softvérovou spoločnosťou. TCL Communications ale nie je úplný nováčik vo svete telefónov. Vyrába aktuálne smartfóny značky Alcatel, ktoré pred rokmi vyrábali Francúzi. Na veľtrhu MWC 2017 ale nový čínsky vlastník predstavil svoje prvé BlackBerry KEYone. Ide o zaujímavý smartphone, pretože ponúka mechanickú QWERTY klávesnicu. To z neho robí raritu, ktorá nemá obdobu. Hoci je model KEYOne unikátny, mnoho záujemcov neprilákal. Aby bolo vedenie spokojné, novodobé BlackBerry by muselo ročne predávať okolo 10 miliónov smartphonov. A aké je nové BlackBerry? V skutočnosti to je ten najlepší telefón na trhu v kategórii s hardvérovou klávesnicou.