+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre BlackBerry

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Ochranné sklá a fólie na mobily BlackBerry

Vďaka odolnému tvrdenému sklu či ochrannej fólii bude displej vášho prístroja BlackBerry naozaj skvele chránený. Všetky typy krytov sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné ochrannú vrstvu odnímať, napr. pre pripojenie slúchadiel. Naše kryty rôznych veľkostí a tvarov uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov.

Prečo chrániť tento telefón BlackBerry ochranným sklom či fóliou?

Výrobcovia sa snažia ponúknuť zákazníkom veľký sortiment príslušenstva, ktoré nielen ochráni displej smartfónu BlackBerry, ale myslí aj na elegantné krivky, a tak sa snažia zachovať pôvodnú veľkosť a hmotnosť, pričom bezpečnostné prvky rozloží na najviac náchylná miesta. Dôvodov, prečo použiť ochranu pre displej mobilu, je ako kvapiek v mori. Ale ten najdôležitejší je prostý - sklo či fólie na displej mobilu zaručuje jeho dlhšiu životnosť. Displej je jedna z najdôležitejších, na poškodenie najnáchylnejšie a na opravy najnákladnejších súčastí moderných mobilných telefónov. Vďaka kvalitnej ochrane displeja tvrdeným sklom alebo fóliou si možno ušetriť veľa starostí aj tisíce korún za prípadnú opravu poškodeného displeja.

Čo je firma BlackBerry vôbec zač?

Chytré telefóny BlackBerry sú legendou. Táto kanadská značka patrí k zakladateľom kategórie smartphonov. Prvý komunikátor na vlastnej platforme predstavilo už v roku 2003. Firma sa preslávila zariadeniami s mechanickou QWERTY klávesnicou. Nezachytila ale nástup dotykových zariadení a vlastnú platformu časom opustila v prospech Androidu. Na konci roka 2016 odpredala výrobu smartphonov čínskemu TCL a sama zostala iba softvérovou spoločnosťou. TCL Communications nie je ale úplne nováčik vo svete telefónov. Vyrába aktuálne smartfóny značky Alcatel, ktoré pred rokmi vyrábali Francúzi. Na veľtrhu MWC 2017 ale nový čínsky vlastník predstavil svoje prvé BlackBerry KEYOne. Ide o zaujímavý smartphone, pretože ako ponúka mechanickú QWERTY klávesnicu. To z neho robí raritu, ktorá nemá na trhu obdobu. Hoci je model KEYOne unikátny, mnoho záujemcov neprilákal. Aby bolo vedenie spokojných, tak by novodobej BlackBerry malo ročne predávať okolo 10 miliónov smartphonov. A aké je nové BlackBerry. V skutočnosti to bude ten najlepší telefón na trhu v kategórii s hardvérovou klávesnicou.