Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Asus Zenfone 7 Pro (ZS671KS)

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Chránený displej? Len s temperovaným sklom či ochrannou fóliou

Pokiaľ si prajete mať displej vášho telefónu neustále v bezpečí, objednajte si na neho ochrannú fóliu alebo temperované sklo. Tieto ochranné doplnky sú zárukou toho, že sa vám displej hneď po vybalení telefónu z krabice nepoškriabe, neodrie či nerozbije pri prvom páde na tvrdší povrch. Sklá aj fólie na Asus Zenfone 7 Pro (ZS671KS) sú potiahnuté oleofóbnou vrstvou, takže sa s nimi nemusíte báť vlhkosti, prácu, nečistôt a dokonca ani mastným odtlačkov prstov, ktoré by vám pri každom pohľade na displej vo svetle prekážali.

Vyberte si pre svoj Asus Zenfone 7 Pro (ZS671KS) to najlepšie

Premýšľate už len nad tým, či si objednať temperované sklo alebo ochrannú fóliu? Zvoľte si doplnok podľa toho, akú ochranu telefónu používate. Pokiaľ ste fanúšikom knižkových, flipových či iných zaklápacích krytov, pokojne vám postačí flexibilná fólia. Tá síce nie je taká odolná ako tvrdené sklo, ale ak už je váš displej chránený od hrubšieho mechanického poškodenia výklopným krídlo, môžete sa na jeho bezpečnosť úplne spoľahnúť aj pri použití fólie. Tá vás ochráni od bežných poškodení a obrazovku naviac krásne vyhladí tak, aby vyzerala opäť ako nová.

Skvelé fotografie s mobilom Asus Zenfone 7 Pro (ZS671KS)

Perfektný telefón, ktorý siaha až k samému nebu výkonných zariadení. To je Asus Zenfone 7 Pro (ZS671KS). Tento profesionál vám prináša jednu unikátnu funkciu za druhou. Určite s ním oceníte trojitý kvalitný fotoaparát, ktorý sa dá obracať na prednú aj zadnú stranu celkom bez problémov. Tie najlepšie selfie fotky s ním tak máte doslova na dosah ruky! Asus Zenfone 7 Pro (ZS671KS) má nádherný a moderný dizajn v perleťovej a metalickej čiernej, rýchly procesor a naviac sa s ním nemusíte obmedzovať už ani časovo – jeho batéria vám vydrží celé desiatky hodín vďaka 5 000 mAh kapacite a rýchlemu nabíjaniu.