CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Asus ROG Phone 3

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie na Asus ROG Phone 3

Máte alebo ste v minulosti mali problémy s rozbitým či doničeným displejom na svojom telefóne? Nedovoľte, aby sa táto nepekná história zopakovala! Vylaďte svoju obrazovku do dokonalosti vďaka odolným sklám a fóliám z e-shopu etuo.sk. Fólie aj sklá vám ponúkajú hneď niekoľko neodškriepiteľných výhod. Oba doplnky sú napríklad pokryté oleofóbnym povlakom ručiacim za to, že sa na vašu obrazovku nedostane prach, vlhkosť, mastné odtlačky prstov alebo iné nečistoty z okolia. Fólie aj sklá sú hrubé len od 0,3 do 0,6 mm, takže nezmenia dizajn vášho telefónu. Vďaka tomu, že sú transparentné a plne zachovávajú všetky dotykové vlastnosti obrazovky si o chvíľu úplne prestanete všímať, že ich dennodenne nosíte. Oceníte tiež že doplnky sa na telefón nalepujú po celom svojom povrchu, nielen po okrajoch. Máte tak zaručené, že vám pri naliepaní nevzniknú vzduchové bubliny a taktiež že sa vám fólia ani sklo neodlepia od obrazovky v tom najnevhodnejšom okamihu.

Ako si vybrať medzi sklom a ochrannou fóliou?

Pokiaľ hľadáte nízkonákladovejšie základné riešenie ochrany displeja svojho telefónu, stavte na ochrannú fóliu. Predstavuje vhodné riešenie taktiež pre tých, ktorí už používajú obal na ochranu pred najväčším poškodením obrazovky – napríklad knižkové, flipové alebo iné vyklápacie puzdro.

Telefón Asus ROG Phone 3 vás prenesie bližšie k online hrám

Chcete zažívať stále lepšie a lepšie zážitky pri hraní online hier? Podarí sa vám to s novým telefónom Asus ROG Phone 3! Pre herných fanúšikov prináša hneď niekoľko „vychytávok“, ktoré však iste ocenia aj bežní používatelia. Tento telefón vám ponúka dokonalý 144 Hz AMOLED displej s 1 ms odozvou a obrovský výkon vďaka Snapdragonu 865. Jednou z najväčších výhod tohto modelu je však dlhotrvajúca batéria s kapacitou až neuveriteľných 6 000 mAh, vďaka ktorej môžete hrať hry bez potreby nabíjania zariadenia aj celý deň.