Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Asus

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie na mobily Asus

Ponúkame odolné tvrdené sklá a ochranné fólie pre všetkých užívateľov, ktorí potrebujú ochrániť displej svojho telefónu značky Asus. U nás nájdete len kvalitné sklá a fólie, ktoré v maximálnej možnej miere ochránia displej vášho smartphonu. Všetky ponúkané produkty sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné ochrannú vrstvu odnímať, napr. pre pripojenie slúchadiel. Naše kryty rôznych veľkostí a tvarov uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. S krytom od nás bude váš telefón Asus zaručene cool.

Prečo chrániť tento telefón Asus ochranným sklom či fóliou?

S kvalitnými a lacnými sklami a fóliami na displej mobilu Asus bude vaše zariadenie v absolútnom bezpečí. Kryt je na telefóne neustále nasadený a oproti puzdru chráni telefón, aj keď ho práve používate. Vďaka kvalitnej ochrane displeja tvrdeným sklom alebo fóliou si možno ušetriť veľa starostí aj tisíce korún za prípadnú opravu poškodeného displeja. Okrem toho môžu určité ochranné sklá disponovať ďalšími skvelými vlastnosťami, ktoré vám spríjemnia používanie zariadenia.

Čo je firma Asus vôbec zač?

V minulosti Asus skúšal na smartphonoch spolupracovať s inými firmami, ale nedarilo sa a vyšlo to, až keď vzali Taiwancov všetko do svojich rúk. "Mobilný reštart" v roku 2014 sa podaril a meno ZenFone rastie s každou generáciou. Prestaňte merať výkon v hertzoch a gigabajtoch, spoznáte z nich len veľmi málo. Namiesto ich počítanie sa Asus sústredí na atribúty, ktoré skutočne spoznáte. Už názov napovedá, aké vlastnosti telefóny Asus spájajú - názov značky vychádza z bájneho okrídleného koňa Pegasa. Práve po ňom dedí zariadenia tohto výrobcu odvahu, čistotu, silu a vznešenosť. Najnovšie operačné systémy, kvalitné grafické zobrazenie aj prenos zvuku, možnosť využiť moderné funkcie a aplikácie. Telefóny Asus prináša všetko, čo bežný užívateľ očakáva od kvalitného smartphonu, navyše v zaujímavom dizajne a veľmi priaznivej cene. Operačný systém spoločne s veľkým úložným priestorom vám sprístupní všetky aplikácie. Telefóny Asus môžete prispôsobiť úplne na mieru svojim potrebám a očakávaniam. Využiť môžete aj modely s integrovaným slotom pre dve SIM karty.