CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Archos

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie na mobily Archos

Ak hľadáte lacné odolné puzdro alebo ochranné fólie a sklá pre svoj mobilný telefón značky Archos, ste na správnej adrese. Všetky typy obalov a krytov na mobilné telefóny Archos nájdete v našej bohatej ponuke - silikónové, drevené, knižkové i plastické. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Smartphone je uchytený v držiaku, ktorý je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj z puzdra vypadol. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel. Vďaka puzdru sa vám bude prístroj tiež o mnoho lepšie držať a nehrozí nebezpečenstvo, že by vám omylom spadol. Všetky typy krytov sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu.

Prečo chrániť tento telefón Archos ochranným sklom či fóliou?

Dnešné chytré hračičky sú pekné krehotinky. Ochranné sklá na mobily Archos ich chráni pred poškodením pri pádoch, nárazoch a pred inými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Keď vám mobil spadne, nemusí sa nič stať. Ale tiež vám môže prasknúť displej a je po telefóne. V lepšom prípade sa začne sekať, takže vás neminie servis mobilných telefónov, za ktorý zaplatíte viac, ako keby ste si na začiatku puzdro zaobstarali.

Archos - história značky

Archos je francúzska spoločnosť, ktorá bola založená roku 1988. Primárne zameranie tejto spoločnosti sú tablety, smartphony a prenosné dátové zariadenia. V roku 2013 spoločnosť vstúpila na trh s mobilnými telefónmi. Chce osloviť zákazníkov najmä ponukou chytrých telefónov s Androidom v nízkej cenovej hladine. Moderné smartphony vám ponúknu obľúbené funkcie a aplikácie, rovnako ako kvalitné počúvanie hudby, surfovanie po internete a komunikáciu. Telefóny Archos v zaujímavom dizajne predstavujú kvalitné vybavenie v priaznivých cenách pre všetky užívateľské skupiny. Mimoriadne kvalitné zobrazenie vám spríjemní dennú komunikáciu, hľadanie na internete aj hranie hier. Telefóny Archos pracujú s integrovaným Wi-Fi adaptérom, k internetu sa však vďaka podpore 4G/LTE technológie budete môcť pripájať aj prostredníctvom mobilného dátového tarifu. Kvalitné funkcie zabezpečuje výkonný procesor, k dostatočnej internej pamäte je doplnená možnosť rozšírenia úložiska kartami microSD. Telefóny Archos vám budú robiť spoľahlivú spoločnosť na cestách, vo voľnej chvíli, aj v práci.