CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Apple iPhone 12 Pro Max

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné doplnky na obrazovku Apple iPhone 12 Pro Max (6.7)

Váš Apple iPhone 12 Pro Max si vďaka svojmu veľkému 6,7-palcovému displeju zaslúži špeciálnu starostlivosť. Nechceli by ste predsa, aby sa pri páde akokoľvek porušil či nebodaj rozbil. Práve preto by ste mali staviť na ochranu, akou sú tvrdené sklá či fólie na displej. Ochranné doplnky sú skvelým riešením ako ušetriť čas aj peniaze. Zasielame vám ich vždy aj s návodom na použitie, takže aplikáciu na telefón zvládnete aj bez predošlých skúseností. V každom balení naviac nájdete lepiaci set s antibakteriálnymi handričkami tak, aby sa vám pri nalepovaní na displeji nespravili vzduchové bubliny.

Tvrdené sklo alebo ochranná fólia? Vyberte si správne

Temperované sklo je skvelé riešenie pri aktívnom štýle života, kde veľa športujete, cestujete či sa venujete extrémnejším aktivitám. Vďaka špeciálnej technológii výroby kalením dosahuje tvrdosť takmer na úrovni diamantov .Nemusíte sa preto báť ani pokiaľ vám telefón spadne displejom rovno na kameň. Temperované sklo preberie energiu pádu na seba a hravo displej ochráni tým, že sa roztriešti namiesto neho. Sklo následne len jednoducho odlepíte a prilepíte celkom nové. Pokiaľ sa rozhodnete pre ochrannú fóliu, zažijete úžasnú jemnosť a flexibilitu, vďaka ktorej sa vám vaša obrazovka bude zdať ešte hladšia a príjemnejšia na dotyk. Fólia dokáže vyhladiť aj predošlé nedokonalosti a ochráni pred každým bežným poškodením.

Najväčší telefón značky Apple musíte mať aj vy!

Doposiaľ najväčší telefón značky Apple, iPhone 12 Pro Max so 6,7-palcovým Super Retina XDR OLED displejom v rozlíšení 2 778 x1 824 by nemal chýbať ani vo vašej elektronickej výbave. Má nielen veľmi pôsobivý dizajn, ale taktiež skvelé funkcie. Užijete si s ním napríklad prepracovaný trojitý fotoaparát s hĺbkovým senzorom, 5G pripojenie namiesto pripojenia 4G LTE či pôsobivé rámy z nerezovej ocele odolné voči poškodeniam. Poteší aj batéria s veľkou kapacitou 3 687 mAh či 6 GB RAM.