CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Apple iPhone 12 Pro

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Tvrdené sklá a ochranné fólie ako „must have“

Ak vyhľadávate ochranné príslušenstvo na našich stránkach, asi už viete, že je pre váš telefón veľmi dôležité. Zvlášť ak ste investovali do zariadenia akým je Apple iPhone 12 Pro (6.1). Ochranné fólie aj temperované sklá sú dnes povinnou výbavou každého používateľa, ktorý si chce zachovať hodnotu svojho zariadenia a pritom nemať neustále strach z jeho poškodenia. Ktorý z nich si vyberiete vy?

Vyberte si ochranu na svoj Apple iPhone 12 Pro

Ak ste sa rozhodli pre ochranu svojho Apple iPhone 12 Pro, určite premýšľate, aké ochranné doplnky si máte zabezpečiť. Tvrdené sklá sú oproti ochranným fóliám tvrdšie a odolajú tak väčšiemu množstvu poškodení. Pokojne tak môžete na displej pôsobiť aj ostrými predmetmi, ako je hrot noža či kľúče a obrazovka ostáva nepoškodená. Tieto sklá sú síce drahšie, ale vďaka špeciálnemu postupu výroby kalením pri viac ako 600 stupňoch Celzia si môžete byť istí, že len tak niečo k vašej obrazovke neprepustia. Temperované sklo ochráni displej aj pred aj pred tvrdými nárazmi či pádmi. Na druhú stranu ochranná fólia je tenšia a na obrazovke môže pôsobiť elegantnejšie. Odolá bežným poškodeniam, mastným odtlačkom prstov, nečistotám, menším škrabancom, prachu a perfektne sa hodí aj ako doplnok ku knižkovému obalu na mobil – ten už totiž prednú časť telefónu ochraňuje sám o sebe pred väčšími poškodeniami. Naviac ak už máte na telefóne malé nerovnosti, dokáže ich vďaka svojej flexibilite vyplniť a opticky tak vyrovnať obrazovku.  

Blysnite sa pred priateľmi s novými Apple iPhone 12 Pro

Ak ste sa rozhodli pre kúpu nového Apple iPhone 12 Pro, iste tento výber neoľutujete. Spoločnosť Apple s ním ponúka jedny z najväčších zmien za uplynulé roky, ktoré sa týkajú dizajnu aj funkcií telefónu. iPhone je jednoducho zárukou kvality a pokiaľ do neho investujete, určite nešliapnete vedľa. Uistite sa len, že investujete do kvalitnej ochrany nielen tela telefónu ale aj jeho displeja pomocou ochranných doplnkov v podobe ochranných fólií alebo temperovaných skiel.