CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Apple iPhone 12 Mini

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné fólie a tvrdené sklá na Apple iPhone 12 Mini

Ak ste investovali do zariadenia Apple iPhone 12 Mini, určite chcete, aby vám vydržal čo najdlhšie v nepoškodenom stave. Práve preto je dôležité, aby ste nechránili iba jeho zadnú časť ale aj displej. Dokážete to pomocou ochranných fólií a temperovaných skiel. Tieto doplnky vám zaručia bezpečie vašej obrazovky bez toho, aby ste ich po čase na svojom telefóne vnímali. Sú totiž široké len od 0,3 do 0,6 mm, plne transparentné a 100 % zachovávajúce dotykové vlastnosti displeja. Na vás ostáva len vybrať si, ktorý doplnok bude pre vás ten pravý.

Ako si čo najlepšie vybrať?

Neviete, ako sa máte rozhodnúť pri výbere medzi fóliami a tvrdenými sklami? Snáď vám pomôže malá špecifikácia. Ochranné fólie vám poslúžia ideálne pokiaľ používate knižkový obal na telefón alebo akékoľvek iné puzdro, ktoré chráni aj prednú časť telefónu pred väčším mechanickým poškodením. Sú totiž menej odolné ako tvrdené sklá. Na druhú stranu sú omnoho flexibilnejšie, a tak dokážu opticky vyhladiť už aj mierne poškodený displej, ktorý bude vyzerať ako nový. Temperované sklá dosahujú takmer najvyššej možnej tvrdosti – až 9 stupňov z 10 na Mohsovej stupnici tvrdosti. Sú tak ideálnym spoločníkom pre ľudí žijúcich aktívnym životom alebo jednoducho pre tých, ktorým mobil neustále vypadáva z ruky. Ak sa vám aj mobil vyšmykne a spadne na tvrdý povrch displejom dolu, malo by sa ochranné sklo roztrieštiť prebraním energie pádu a displej ostať celkom neporušený. Prirodzene ochranné vlastnosti skla potom vymiznú, takže je dobré čo najskôr si zaobstarať nové.

Apple iPhone 12 Mini ako skvelý spoločník

Na telefón Apple iPhoen 12 Mini mnohí túžobne čakali už dlhú dobu. Prináša totiž hneď niekoľko funkcií, ktoré jeho používatelia milujú. Jednou z nich je „vymakaný“ fotoaparát, ďalšími batéria s dlhou výdržou či dokonale prepracovaný dizajn.