CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Apple iPhone 11 Pro Max

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Bezpečnosť revolučného displeja nadovšetko

Ak ste investovali svoje financie do nového iPhonu 11 Pro Max, určite je vám jasné, že by ste sa mali snažiť jeho hodnotu udržiavať čo možno najdlhšie tou správnou starostlivosťou. A to platí hlavne o jeho modernom beztlačidlovom displeji, bez ktorého plnej 100% funkčnosti je vám tento skvelý prístroj celkom na nič.

Ochráňte svoj displej s priliehavými fóliami

Tvrdené sklá a fólie sa vášmu iPhone 11 Pro Max prispôsobia tak, že vyzerajú ako jeho druhá koža. Ich prítomnosť zistíte iba pomocou drobunkého výbežku na okrajoch displeja. Žiadna z funkcií telefónu pritom nie je obmedzená a vy sa môžete naplno venovať užívaniu všetkých vymožeností, ktoré telefón ponúka. Pritom sú tieto ochranné fólie veľmi príjemné a jemné na dotyk. Sú totiž vyrobené z polykarbonátových materiálov a potiahnuté špeciálnou oleofóbnou vrstvou, ktorá odpudzuje vlhkosť, prach aj mastnotu. A naviac absolútne zachovávajú citlivosť dotykových senzorov telefónu. Chceli by ste vedieť, ako zistiť, či vôbec fungujú? Jednoducho spokojne používate svoj iPhone 11 Pro Max a ak sa na ňom objaví akýkoľvek škrabanec či vryp, môžete byť aj naďalej spokojní – dostane sa totiž len k fólii, pričom displej telefónu pod ňou ostáva nepoškodený. Fólia sa bude najlepšie hodiť ku knižkovým či flipovým obalom na mobil, ktoré jej pomôžu ochrániť telefón pred väčšími mechanickými poškodeniami, ako sú pády z vyšších výšok či odolávanie ostrým predmetom.

Maximum štýlu a pohodlia, to je iPhone 11 Pro Max

Apple iPhone 11 Pro Maxje presne taký, aké dostal pomenovanie – MAXi. Aj keď jeho ovládanie len pomocou jednej ruky asi nebude priveľmi komfortné, má množstvo iných výhod, ktoré vám túto maličkosť nahradia. Dôležitým a poniekiaľ kontroverzným bodom je nový, stvorcový výrez pre trojitý fotoaparát, s jednou širokouhlou šošovkou pre zachytenie celého okolia fotografovaného objektu. Tento telefón bezchybne spolupracuje so všetkými Apple zariadeniami pre dokonale jednoduchú prácu či štúdium. Jedná sa o skutočne luxusný telefón, za ktorý si síce priplatíte, ale za svoje peniaze dostanete prvotriednu svetovú kvalitu.