CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Apple iPhone 11 Pro

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Váš Apple iPhone si zaslúži tú najlepšiu starostlivosť

Vo svete telefónov existujú nepríjemné udalosti, ktoré každého z nás môžu stretnúť každý deň a aj keď sa snažíme, niekedy sa im jednoducho nedá vyhnúť. Reč je o pádoch našich zariadení, ich rozbití, odretí, znečistení alebo inom poškodení. Veď to sami dobre poznáte.

Ochranná fólia na celý beztlačidlový displej

Moderné Apple displeje udali nový trend a mnoho výrobcov ich začína napodobňovať. Tieto displeje cez celú plochu prednej strany sú síce krásne, ale naozaj zraniteľné. Preto by ste ich mali chrániť ochrannými fóliami. Ide o spoľahlivé doplnky, ktoré váš iPhone 11 Pro neochránia len pred nečistotami, prachom a mastnými odtlačkami prstov, ale taktiež pred odreninami či iným mechanickým poškodením. Sú vyrobené z polykarbonátového materiálu jemného na dotyk a výhodou taktiež je, že ich môžete na telefón podľa inštrukcií nalepiť aj celkom sami. Nenechajte svoj telefón nechránený a doprajte jeho displeju bezpečie, ktoré si zaslúži.

Najväčšia batéria, revolučný fotoaparát, to je iPhone 11 Pro

Ak chcete roztočiť svoje telefonické ja v rytme najnovších technológií, obstarajte si nový Apple iPhone 11 Pro. Na trh totiž prichádza s novým operačným systémom iOS 13 a historicky najväčšou batériou, aká bola kedy do iPhonu vložená. Kto pozná iPhone, vie, že sa u neho nemusí bát pomalých reakcií či výpadku vo výkone. Tieto telefóny nemajú vo zvyku zaseknúť sa či spomaľovať svoje fungovanie. Novinkou v tomto modeli je určite stvorcový výrez na fotoaparát, ktorý do tejto doby iPhone ešte nepoužil. Sú v ňom nasadené tri objektívy fotoaparátu s jednou širokouhlou šošovkou pre zachytenie celého okolia fotografovaného objektu. Ak ste do tohto relatívne nákladnejšieho zariadenia investovali, iste by ste si priali, aby vám vydržalo v bezchybnom stave co možno najdlhšie. Pokiaľ budete používať to najlepšie ochranné príslušenstvo v podobe obalov či ochranných fólií a skliel na displej, určite vám omnoho dlhšie vydrží zachovaná aj jeho hodnota.