Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Apple iPhone 11

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochraňujte svoj iPhone 11 tým správny príslušenstvom

Ochranné doplnky na váš displej sú v dnešnej dobe už samozrejmosťou. Objednajte si preto fóliu, ktorá uchová váš telefón nepoškodený aj dlhé mesiace.

Nenápadná ochranná fólia s nápadne dobrými výsledkami

Ochranné fólie na displej sú vyrobené z polykarbonátových materiálov a tak sú odolné voči prachu, špine či vlhkosti a poskytujú ochranu aj pred menším mechanickým poškodením. Ak si svoj iPhone kupujete z druhej ruky a všimli ste si na ňom malé škrabance či vrypy, nemusíte sa obávať. Ochranná fólia ich dokáže vďaka svojej flexibilite mierne vyplniť a zjednotiť obrazovku tak, aby vyzerala opäť ako nová. Dosahuje pritom stupeň číslo 3 na Mohsovej stupnici tvrdosti a jedná sa tak o základnú ochranu. Fólia 100% zachováva všetky dotykové vlastnosti telefónu a po pár dňoch používania ani nebudete vedieť, že ste si ju na telefón prilepili. Jej inštaláciu pritom pri troche skúseností a použití pribalených pomôcok zvládnete aj sami. Je však nutné dávať si pozor na dôkladné vyčistenie displeja a taktiež vznik vzduchových bublín. Fólia je skutočne tenká, nenápadná a presne zapasuje na váš beztlačidlový displej. Jedná sa o veľmi nenákladný spôsob ochrany najdôležitejšej časti vášho zariadenia, ktorý sa rozhodne oplatí.

Skvelé fotografie a luxusný design. To je iPhone 11

Skvelý selfie fotoaparát, krásny moderný design. To je Apple iPhone 11. A omnoho viac. Kombinácia 12 MPx hlavného fotoaparátu a dvojnásobného teleobjektívu s identickým rozlíšením vás zaujme a ponúkne absolutne skvelé fotografie. Aj predný fotoaparát je v rozlíšení 12MPx, čo poskytne možnosť vyfotografovať naozaj kvalitné selfie obrázky. Tieto telefóny používajú okrem mnohých „vychytáviek“ aj odomykanie pomocou tváre, zabudovaný snímač odtlačkov prstov priamo v displeji a inteligentné ovládanie rôznymi gestami. Jedná sa o moderný telefón najnovšej triedy. Preto majte na pamäti, že je vhodné investovať do jeho ochrany pomocou zakúpenia kvalitného puzdra či ochranných fólií na sklo či tvdeného skla.