CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Apple iPad Pro 12.9 (2020)

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Tvrdené sklo a fólie pre Apple iPad Pro 12.9 (2020)

Nie je žiadnym tajomstvom, že kvalitné tvrdené sklo predstavuje spoľahlivú ochranu pre displej vášho zariadenia. Vďaka nemu môžete účinne predchádzať poškriabaniu, nečistotám a mastným odtlačkom. Jeho hlavná úloha však spočíva predovšetkým v tom, že spoľahlivo absorbuje prípadné nárazy. Špeciálne vyhotovenie má podiel na tom, že ochranné sklo zabráni vzniku rýh či puklín a hrúbka, ktorá bola vďaka najmodernejším technológiám znížená na minimum je zárukou, že sklo takmer nevidieť ani necítiť. Vďaka tomu nepridáva na objeme či váhe zariadenia a neovplyvňuje ani jas alebo citlivosť obrazovky. Ak vás zaujíma, či nalepené ochranné sklo nebude robiť problém pri vkladaní iPadu do puzdra, buďte bez obáv. Tablet sa bez všetkého pohodlne zmestí do pôvodného puzdra tak, ako predtým. Tým, že ochranné sklo ponúka vysokú mieru odolnosti a absolútnej ochrany, budete mať svoje zariadenie počas celej doby používania v absolútnom bezpečí.

Použiť ochranné sklo alebo fóliu sa vypláca

Je nesporné, že pri výmene rozbitého displeja už nikdy nebude vaše zariadenie ako nové. Z tohto dôvodu je dôležité si ho poistiť tvrdeným sklom a predchádzať tak mechanickým poškodeniam obrazovky. V porovnaní s výmenou rozbitého či prasknutého displeja ide o finančne nenáročnú investíciu, ktorú určite oceníte ako ideálnu ochranu takého hodnotného zariadenia, akým je iPad Pro 12.9 (2020). Inštalácia ochranného skla patrí medzi preventívne opatrenia, ktoré skutočne nie sú nijako zložité a dokonca ani drahé. O niečo lacnejším variantom, ktorý však neposkytuje takú vysokú mieru ochrany proti mechanickému poškodeniu, je ochranná fólia. V tomto prípade určite platí, že ja za málo peňazí môžete mať veľa muziky, pretože kvalitná fólia dokáže už aj s menšími prasklinami hotové divy. Povrch displeja pokryje svojou olefóbnou vrstvou, ktorá odpudzuje tekutiny, mastnotu a nečistoty, pričom neovplyvní schopnosť obrazovky citlivo reagovať na každý podnet.

Postarajte sa o svoj Apple iPad Pro 12.9 (2020) včas

Zachovajte si atraktívny vzhľad svojho iPadu čo možno najdlhšie. Neporušený displej je zárukou pohodlného používania, preto sa oň správne postarajte. Ochranné sklo alebo fólia vám v tom určite pomôžu.