Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Apple iPad Pro 11 (2020)

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochráňte obrazovku svojho Apple iPad Pro 11

Spoločnosť Apple okrem populárnych smartfónov ponúka aj skvelo vybavené iPady, ktoré sú všeobecne známe ako skutočne praktické a funkčné počítače. Medzi top zariadenia tohto druhu patrí aj pôsobivý Apple iPad Pro 11, známy predovšetkým svojou charakteristickou vysokou kvalitou a ostrým kontrastom obrazovky. Unikátny Liquid Retina displej je od okraja po okraj nielen nádherný a pohlcujúci, ale obsahuje aj neuveriteľne vyspelé technológie, ako sú ProMotion pre perfektnú plynulosť, True Tone pre maximálne prirodzený pohľad a ukážkovú presnosť zobrazenia farieb. Tieto technológie zaručujú, že všetko bude pohotové a bude vyzerať úžasne. Ani ten najdokonalejší displej si však nezachová svoje vlastnosti, ak ho poznamená škrabanec či dokonca prasklina.

Ochranné sklo proti mechanickému poškodeniu displeja

Displej predstavuje na zariadeniach typu iPad jeden z najdôležitejších komponentov. Výrobcovia doňho investovali množstvo času a nápadov, aby svojim používateľom priniesol tie najlepšie zážitky pri jeho používaní. Samozrejmosťou po jeho zakúpení by teda mala byť aj primeraná ochrana, ktorá sa postará o to, aby tieto vlastnosti nestratil. Ochranné sklo na iPad ponúka možnosť, ako sa zabezpečiť pred prípadnými škrabancami, prasklinami a iným mechanickým poškodením, ktoré by mohlo mať nepriaznivý dopad nielen na vzhľad, ale aj na funkčnosť zariadenia. Spevňuje a vytvrdzuje displej, čím zvyšuje jeho odolnosť. Zároveň však zachováva všetky prednosti, ktorými tento citlivý displej disponuje od výroby.

O displej sa postará aj ochranná fólia

Ďalšou možnosťou, ako ochrániť citlivé časti iPadu je nalepiť naň ochrannú fóliu. Tenké vyhotovenie zachováva citlivosť dotykového displeja a vďaka transparentnému vzhľadu fólie o nej nebudete takmer ani vedieť. Je vyrezaná presne na mieru displeja, takže nebude nikde prečnievať ani chýbať. Efektívne zabraňuje usadzovaniu nečistôt, vzniku mastných odtlačkov či prieniku vody. Jednou z jej ďalších výhod je aj to, že okamžite po správnom nalepení „zázračne“ zmiznú menšie ryhy a škrabance na displeji. Ochranná fólia ich totiž prekryje, čím sa stanú prakticky neviditeľné.