Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Apple iPad Air (2019)

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obrazovka tabletu Apple iPad Air (2019) ako nová 

Aj keď sa iPad pokladá za odolné zariadenie, jeho majitelia urobia najlepšie, keď si k nemu zaobstarajú ochranné doplnky. Čím skôr, tým lepšie. Aj keď ste totiž veľmi opatrní a o bezpečie svojho iPadu sa úzkostlivo staráte, môže sa stať, že vám omylom vypadne z ruky či sa poškriabe v priebehu nešťastnej náhody. Opravy displeja tabletov totiž patria k tým najnákladnejším, o zariadeniach Apple ani nehovoriac. Preto sa vyhnite poškodeniu zakúpením kvalitnej fólie či tvrdeného skla, ktoré váš displej dokáže ochrániť takmer za všetkých okolností. 

Správne príslušenstvo znamená správnu starostlivosť – Apple iPad Air (2019)

Na začiatku bude pre vás najdôležitejšie vybrať si ten správny typ ochrany displeja. Ak stavíte na ochrannú fóliu, o jej prítomnosti takmer nebudete vedieť. Je tenučká, váš iPad krásne vyhladí zarovnaním prípadných existujúcich škrabancov a dodá mu nebývalý lesk. Dosahuje tretí stupeň na Mohsovej stupnici tvrdosti, čo predstavuje stredne silnú ochranu. Pokiaľ by ste však pre svoj iPad chceli niečo viac, spoľahnúť sa môžete na tvrdené sklo. To je síce o čosi hrubšie, ale na Mohsovej stupnici dosahuje až stupeň číslo 9, čo je maximálna ochrana, ktorá vydrží aj škriabanie naozaj ostrými predmetmi či pády z vyššej výšky.   

iPad Air (2019) – tenší a výkonnejší ako kedykoľvek predtým 

Apple iPad Air sa pre vás vďaka svojim kompaktným rozmerom stane fantastickým spoločníkom. Na cesty, do práce či do školy, na voľný čas i pri dôležitých úlohách, ktoré potrebujú okamžité riešenia. Okrem lepšej výdrže batérie vás hlavne na cestách poteší aj menším, užším a výrazne ľahším telom, s ktorým sa omnoho ľahšie pracuje aj menším členom vašej rodiny. Aj laikov dokáže zaujať krásnym designom a prvotriednym prevedením s retina displejom a 64-bitový procesorom. iPad Air od Apple má naviac výborné stereo reproduktory a nepreberné možnosti využitia aplikácií od spoločnosti Apple. Ak teda uvažujete o kúpe špičkového zariadenia, nemusíte už ďalej váhať.