Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Apple iPad 10.2 (2020)

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné fólie a sklá na Apple iPad 10.2 (2020)

Zaobstarali ste si nový tablet Apple iPad 10.2 (2020)? Potom asi premýšľate, ako čo najúčinnejšie ochrániť jeho obrazovku pred poškodením či dokonca nárazmi na tvrdé povrchy. Nespoliehajte sa len na zatváracie puzdrá, ale stavte na prídavnú ochranu v podobe tvrdených skiel a ochranných fólií.

Na výhody ochranných doplnkov sa rýchlo zvyká

Súčasťou balenia tvrdeného skla aj fólie je vždy návod na ich aplikáciu a taktiež dvojica handričiek pre správnu aplikáciu na váš tablet. Odporúčame vždy postupovať podľa uvedených inštrukcií. Len tak dosiahnete to, že ochranné pomôcky budú na displeji dobre sedieť a poskytnú mu tú správnu ochranu. Fólie aj sklá disponujú výrezmi pre všetky prvky, ktoré by v prípade zakrytia prestali plniť svoj účel. Už preto je dôležité správne a presne ich nasadiť. S našim príslušenstvom a presnými rozmermi skiel aj fólií to však nebude najmenším problémom. Nielen nalepovanie ale ani odlepenie a opätovná aplikácia nových doplnkov pre vás pri šetrnom prístupe nebude najmenším problémom. Obidva doplnky sú potiahnuté oleofóbnou vrstvou, takže sa na nich nezachytáva prach, odolávajú aj vlhkosti, špine a mastným odtlačkom prstov. Navyše sú vďaka tomuto poťahu veľmi príjemné na dotyk. Ochranné fólie aj sklá sú plne transparentné, a tak zachovávajú všetky farby aj zobrazovacie schopnosti obrazovky vášho tabletu Apple iPad 10.2 (2020)

Apple iPad 10.2 (2020)

Tablet Apple iPad 10.2 (2020) bez bez pochýb jedným z najlepších zariadení na trhu, ktoré aktuálne môžete nájsť. Hneď na začiatku vás prekvapí jeho dokonale prepracovaný dizajn, jasná obrazovka so žiarivými farbami aj skvelé rozlíšenie. Pre rýchlu a efektívnu prácu aj zábavu je potom obrovskou výhodou možnosť pripojenie na inteligentnú klávesnicu alebo Apple Pencil 1. generácie. Iste váš poteší aj dlhotrvajúca batéria, skvelé reproduktory či relatívne nízka cena v pomere ku kvalite zariadenia.