Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Apple

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie na mobily Apple

Naše báječné fólie a sklá na mobilné telefóny Apple vás odlíši od ostatných. Na výber je veľká škála motívov, takže si vyberie naozaj každý. Ponuka našich produktov je naozaj široká, máme ochranné fólie, tvrdené sklá a púzdra silikónové, drevené, knižkové alebo plastické. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Smartphone je uchytený v držiaku, ktorý je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj z puzdra vypadol. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel. V puzdre od nás bude váš mobil Apple zaručene cool. Odolné puzdro, ochranné fólie a sklá navyše chráni zadnú časť telefónu Apple proti poškriabaniu a oderom.

Prečo chrániť tento telefón Apple ochranným sklom či fóliou?

Mobilné telefóny nielen od Apple sa stali nepostrádateľnou súčasťou každého z nás, preto je dôležité myslieť na ich bezpečnosť a chrániť ich proti pádom a iným nástrahám. Skvelou ochranou sú ochranné fólie a tvrdené sklá, ktoré telefón nielen ochráni proti poškodeniu, ale tiež sú skvelým módnym doplnkom.

Apple - história značky

Nahryznuté jablko sprevádza našu históriu už od prvopočiatkov, zatiaľ čo ale pôvodne znamenalo vyhnanie z raja, dnes predstavuje vstupenku k lepším mobilným telefónom. Telefóny od spoločnosti Apple sú jedny z najlepších kúskov, ktoré na trhu nájdete. Majú tie najnovšie funkcie a schopnosti, ktoré si vás ľahko získajú, pretože ako sa hovorí, na lepšie si človek zvykne rýchlo. Doprajte si luxusné a výkonný telefón v podobe mobilu od Apple a investujte do svojej budúcnosti na špičke spoločenského rebríčka. S telefónom od Apple sa tam dostanete ľahšie vďaka perfektnej organizácii a užitočným aplikáciám. Telefóny iPhone si zakladajú na dizajne, jednoduchosti, funkčnosti a optimalizáciu softvéru. Operačný systém iOS je precízne odladený a dostane z hardvéru telefónu maximum. Vďaka tomu sa modely telefónov od Applu drží na popredných priečkach aj niekoľko rokov po vydaní. V mobilnom segmente patrí iPhone k absolútnej špičke a teraz je Apple tretím najväčším predajcom mobilných telefónov na svete.