Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Allview

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie na mobily Allview

Ponúkame odolné kryty, obaly a púzdra pre mobilné telefóny Allview. Ak potrebujete nové puzdro alebo fólie na telefón Allview, ste tu správne. Či už zvolíte ochranné fólie alebo tvrdené sklá, vždy bude váš prístroj chránený pred pádom a súčasne ho obal ozdobia presne podľa vášho vkusu. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Vďaka puzdru sa vám bude prístroj tiež o mnoho lepšie držať a nehrozí nebezpečenstvo, že by vám omylom spadol. Všetky typy krytov sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel.

Prečo chrániť tento telefón Allview ochranným sklom či fóliou?

Ochranné fólie a tvrdené sklá na mobilné telefóny Allview chráni displej mobilu, je to teda 100% ochrana pre váš mobil. Existuje niekoľko druhov puzdier. Puzdra sa vyrábajú v rôznych veľkostiach a z rôznych materiálov, tým najčastejším je syntetická sklo. Je to najbezpečnejšia ochrana vášho mobilu.

Allview - história značky

Rovnako ako mnoho iných výrobcov, tak i Allview vyrába svoje smartphony a tablety v Číne. Samotná značka je však ako domovská vedená v Rumunsku. Menej známy výrobca sa pred niekoľkými rokmi "preslávil" smartphony s Windows Phone 8.1, dnes v jeho portfóliu nájdete skôr cenovo dostupné Android. Telefóny tejto značky ponúkajú spoľahlivý výkon a široký záber prakticky využiteľných funkcií. Výkonný procesor, integrovaný fotoaparát s veľkým rozlíšením a veľkorysá interná pamäť sú prednosti telefónov Allview. Zariadenie vám uľahčí dennú komunikáciu a ponúkne zábavu vo vysokej kvalite. V roku 2017 spoločnosť uviedla na trh produkty X4 Soul and X4, najpokročilejšie a najkomplexnejšie smartphony Allview, vybavené vysoko kvalitnými kamerami, silnými batériami a nízkou spotrebou energie. X4 Soul je prvý telefón Allview s dvomi integrovanými kamerami, čím je dosiahnuté výsledku podobnom tomu z fotoaparátu DSLR. V tom istom roku firma predstavila prvý smartphone s hlasovým asistentom v rumunčine.