CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Alcatel 3X (2020)

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vyberte si ochranu displeja – fólie alebo ochranné sklá

Chcete maximálne ochrániť svoj Alcatel 3X a neviete, ako na to? Nezostaňte len pri silikónových obaloch a plastových krytoch, ktoré ochránia zadnú alebo bočné strany telefónu, ale postarajte sa aj o bezpečie svojej obrazovky. Dokážete to s praktickými ochrannými doplnkami v podobe ochranných fólií a temperovaných skiel. Temperované sklá sú ako stvorené pre ľudí žijúcim aktívnym životom, ktorí berú svoje telefóny naozaj všade – do prírody, na športy alebo do extrémnejších podmienok, kde sa môžu poškodiť. Sú totiž odolné nielen voči poškriabaniu ostrými predmetmi, ako sú kľúče či hrot noža, ale taktiež voči pádom na tvrdé povrchy. Ochranné fólie odporúčame zákazníkom, ktorí používajú knižkové obaly alebo iné puzdrá na telefón prekrývajúce aj obrazovku. Obaly tak chránia pred hrubším mechanickým poškodením a fólie poslúžia ako doplnok pre hladší a príjemnejší vzhľad displeja.

Kvalitné doplnky pre váš Alcatel 3X 2020

Všetky temperované sklá aj ochranné fólie z etuo.sk sú vyrobené veľmi kvalitne a výrobcovia si dávajú záležať na tom, aby spĺňali najvyššie štandardy ochrany. Doplnky sú pokryté oleofóbnou vrstvou, vďaka ktorej sa na vašom displeji neudrží prach, nešpiní sa mastnými odtlačkami prstov a je odolný aj voči vlhkosti. Ku všetkým produktom naviac dostanete praktický set na nalepenie. Obsahuje antibakteriálne handričky, ktoré zabránia vytváraniu vzduchových bubliniek pod fóliou alebo sklom. Potom stačí už len nalepiť a byť v bezpečí. Spoľahlivý smartfón Alcatel 3X (2020)

Chráňte svoje zariadenie pred poškodením 

Ak hľadáte spoľahlivé zariadenie s modernými funkciami za dostupnú cenu, určite by ste nemali prehliadnuť Alcatel 3X (2020). Je vybavený 16 MPx fotoaparátom s LED diódou, vnútornou pamäťou 64 GB a funkciou bezdrôtového napájania. Jeho devízou je rozhodne veľmi výkonná batéria s kapacitou 4 000 mAh, ktorá vydrží bez potreby nabíjania aj celé dva dni. Naviac padne Alcatel 3X (2020) skvele do ruky a aj napriek plastovému telu je odolný a na svoju cenovú triedu vyzerá fantasticky.