Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Alcatel 3X

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Pretože váš Alcatel si zaslúži viac

A tým viac máme na mysli viac starostlivosti a ochrany. Za samozrejmosť by sme v dnešnej dobe mali považovať ochranný obal na smartfón, ktorý však neochráni jeho najzraniteľnejšiu časť - displej. O ten by sme sa mali starať pomocou odolných tvrdených skiel a ochranných fólií. Dokážu totiž ochrániť obrazovku vášho mobilu nielen pred nečistotami, prachom a mastnými odtlačkami prstov, ale hlavne pred mechanickým poškodením. Príkladom sú nepekné škrabance, odreniny či dokonca úplné rozbitie obrazovky. Ich nalepenie zvládnete vďaka pribalenému balíčku aj bez predošlých skúseností či akejkoľvek pomoci. Pripravení na používanie budete okamžite.   

Fólie a tvrdené sklá pre 100% bezpečnosť

Tvrdší ako tvrdené sklo je už len diamant. Práve preto si môžete byť istí, že toto sklo k vášmu displeju jednoducho nepripustí žiadny škrabanec ani iné mechanické poškodenie. Tvrdené je pri teplote 420 °C, čo mu dáva netradične odolné vlastnosti. Tvrdené sklá na displej dosahujú až 9 z 10 bodov na Mohsovej stupnici tvrdosti a sú tak odolné aj voči pôsobeniu ostrých predmetov, ako je napríklad hrot noža alebo kľúče. Pokiaľ sa však ku svojmu smartfónu Alcatel správate maximálne šetrne, postačiť vám môže aj ochranná fólia. Nie je taká odolná ako tvrdené sklo, ale udrží váš telefón v bezpečí pred vlhkosťou aj znečistením či menšími odreniami.   

3x výnimočný Alcatel 3X

Telefón Alcatel 3X je výnimočný hneď 3 krát. Má dokonalý fotoaparát s trojitou šošovkou pre lepšie zábery krajiny, nočných fotiek aj bližších predmetov. Spolupracuje s Google Assistant, ktorý vám poradí, keď sa ho na to opýtate hoci len hlasom. A naviac podporuje šikovnú aplikáciu Google Lens pre poznávanie objektov a učenie sa o svete naokolo. Vďaka 4 000 mAh batérii a výkonnému Octa-Core CPU procesoru naviac získate skvelého partnera na hranie tých najlepších hier. Doprajte si telefón Alcatel 3X, a to vo farbe, ktorá vám najviac vyhovuje - žiarivá zelená, jemná ružová alebo klasická čierna.