CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Alcatel 3 (2019)

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Bezpečie displeja je pre nás samozrejmosťou

Prevencia pred poškodením displeja nestojí mnoho energie ani peňazí. Stačí, keď si vyberiete ochrannú fóliu či temperované sklo na model svojho telefónu, objednáte si ho, nalepíte na telefón a máte hotovo. Na druhú stranu pokiaľ si na ochrane nedáte záležať, môže sa stať, že vám telefón nečakane spadne na kamennú podlahu a displej sa vám rozletí na malé kúsky, prípadne celkom roztriešti. Opravy sú častokrát veľmi nákladné, ak vôbec zoženiete niekoho, kto displej dokáže opraviť a nebude to naviac trvať celý týždne či mesiace. Že vám to nestojí za to? Poďte si teda vybrať ochranné doplnky, ktoré vás uchránia od podobných starostí.

Stačí si múdro vybrať medzi ochranným sklom a fóliou

V prvom rade by ste sa mali rozhodnúť, či si na svoj telefón zakúpite ochranné sklo alebo fóliu. Ochranné fólie sú nenákladné, tenké a displej telefónu ochránia spoľahlivo od nečistôt či mastných odtlačkov prstov. Ich povrchová úprava je elastická a tak umožní, aby zjednotila povrch telefónu, ak sa už na ňom nachádzajú nerovnosti či škrabance. Ďalšou možnosťou, ktorú máte, sú tvrdené sklá. Tie dosahujú na Mohsovej stupnici tvrdosti stupeň 9 v porovnaní s 3. stupňom, ktorý je pridelený ochrannej fólii. Toto sklo vzniká špeciálnou technikou kalenia nad 600 °C, pričom si zachováva vnútorný tlak a lepšie vlastnosti. S tvrdenými sklami sa stretávame celý život, aj keď si to možno neuvedomujeme – vyrábajú sa týmto spôsobom okná do áut či do výplní dverí tak, aby boli čo najodolnejšie. Ktorý ochranný doplnok sa vám páči viac?

Oceňte sexi krivky telefónu Alcatel 3 2019

Mobil typu Alcatel 3 2019 má magickú schopnosť priťahovať k sebe hlavne mladšiu generáciu používateľov. Dôvodom je určite aj skutočnosť, že má výkonnú čítačku odtlačkov prstov na zadnej strane telefónu, je vyrábaný v niekoľkých moderných farebných prevedeniach a jeho prednú časť tvorí vysokokvalitný displej v pomere 18:9. Aj keď má toto zariadenie o niečo menšiu úložnú pamäť, dokážete si tento nedostatok vynahradiť dobrou výdržou či spoľahlivým fungovaním zariadenia.