Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Alcatel 1SE (2020)

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Tvrdené sklá a ochranné fólie na obrazovku Alcatel 1SE (2020)

Premýšľate nad tým, ako ochrániť svoju obrazovku pred poškodením? Stavte rozhodne na tvrdené sklá či ochranné fólie. Tie sú aktuálne jednotkou na trhu v rámci bezpečnosti prednej strany telefónov. Ochránia vás veľmi efektívne pred škrabancami, odreninami, vrypmi a ďalšími následkami mechanického poškodenia vašej obrazovky. Veľmi jednoducho sa na váš smartfón Alcatel 1SE (2020) nalepia aj bez predchádzajúcej skúsenosti a vďaka lepiacemu povrchu priľnú na vašu obrazovku bez vzduchových bublín či ďalších nedokonalostí. Prinesú vám pocit absolútneho bezpečia aj keď po pár dňoch absolútne zabudnete, že ich na telefóne nosíte. Pýtate sa ako je to možné? Za prvé sú plne transparentné, takže nijako neskresľujú obraz, ktorý vám ukáže váš displej. Za druhé 100 % zachovávajú všetky dotykové vlastnosti obrazovky. No za tretie svojou hrúbkou od 0,3 do 0,6 mm nijako nezmenia dizajn vášho mobilného telefónu.

Rozhodnite sa pre ten správny doplnok

Teraz už je len na vás, ktorý doplnok si z našej ponuky vyberiete. Rozdiely medzi nimi sú nasledujúce: ochranné fólie sú omnoho menej odolné a predstavujú nízkonákladové riešenie pre všetkých, ktorí potrebujú ochranu obrazovky. Taktiež sa však hodia pre ľudí, ktorí majú knižkové, flipové alebo iné výklopné obaly na telefón chrániace aj jeho prednú stranu spoločne s displejom. Ak však chcete dosiahnuť maximálnu ochranu, spoľahnite sa na tvrdené sklá.

Výhodný spoločník Alcatel 1SE (2020)

Hľadáte univerzálny a všestranný telefón s príjemným dizajnom a ešte lepšou cenou? Zoznámte sa s novým Alcatel 1SE (2020). Tento smartfón vás zaujme 6,22-palcovým HD+ displejom s rozlíšením 1520 × 720 px a trojitým fotoaparátom s rozlíšením hlavného objektívu 13 MPx. Navyše vám ponúka veľmi výkonný snímač odtlačku prstov spojený s identifikáciou tváre FaceUnlock, tlačidlo na aktiváciu hlasového asistenta a batériu s kapacitou 4 000 mAH, ktorá vám vydrží celý deň bez potreby nabíjania.