CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Alcatel 1S (2020)

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Udržte displej vášho Alcatel 1S (2020) bez škrabancov

Chcete, aby vám telefón dlho a kvalitne slúžil? Vybavte váš Alcatel 1S (2020) spoľahlivou ochranou. Často sa totiž stáva, že mobilné telefóny už po pár mesiacoch zdobia škrabance a nevzhľadné ryhy. Výsledok? Sťažené používanie, mobilný telefón sa stáva bezcenný a neužitočný. Odhliadnuc od estetickej stránky, je dôležité, aby bol displej telefónu stále čistý a funkčný, aby ste mohli bezchybne prečítať aj tie najmenšie písmená a ikony. Stále viac a viac ľudí nedá dopustiť na ochranné fólie a tvrdené sklá, ktoré zabezpečia pevnosť a jasnosť displeja.

Užívajte si bezchybné fungovanie vášho smartfónu

Vďaka tvrdenému ochrannému sklu získa váš hodnotný telefón Alcatel 1S (2020) väčšiu ochranu, predĺžíte mu tiež životnosť a maximalizujete vlastnosti displeja. Fólia na mobil by mala byť neoddeliteľnou súčasťou vášho zariadenia. Nemusíte ju nikdy snímať, pokojne ju používajte aj počas nabíjania, fotenia, písania správ i telefonovania. Ochranná fólia, ktorú si môžete objednať v našom eshope Etuo.sk, ochráni váš smartfón pred hlbokými škrabancami, ktoré by mohli váš prístroj znehodnotiť.

Ako vybrať ochranný prostriedok pre váš Alcatel 1S (2020)?

Neviete vybrať tú správnu ochranu, ani neviete, aké parametre by mala spĺňať? Nie je to nič zložité. Či už si vyberiete tvrdené sklo, alebo ochrannú fóliu, je na vás. Fólia je určená nenáročným používateľom, ktorí svoj telefón vystavujú bežnému používaniu a štandardným podmienkam. Tvrdené sklo poskytuje väčšiu ochranu, je tvrdšie a takmer nič ho nezdolá, je určené aktívnym ľuďom, ktorí svojmu telefónu pripravujú naozaj náročné podmienky. Oba typy však musia spĺňať to najhlavnejšie – musia byť vyrobené presne pre váš model a značku telefónu. Ponuka nášho obchodu je skutočne pestrá, máme pre vás pripravené iba kvalitné kúsky od renomovaných výrobcov, ktoré poskytnú vášmu telefónu maximálnu ochranu. Nájdite ten pravý ochranný doplnok pre váš Alcatel 1S (2020) ešte dnes.