Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Alcatel 1S

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranná fólia či tvrdené sklo na dobrý telefón jednoducho patrí - Alcatel 1S

Naše smartfóny s nami chodia doslova všade a preto s nimi po čase začíname narábať s menšou opatrnosťou, ako by sme mali. Poistite sa pred následkami takéhoto správania a snažte sa svoj telefón ochraňovať od prvého dňa. Dokáže vám to totiž vrátiť svojou výdržou a hlavne zachovaním hodnoty pre potenciálnych budúcich kupcov. Ako teda na to? Myslite na ochranu displeja s tvrdenými sklami a špeciálnymi fóliami.

Alcatel 1S: Vyberajte múdro – tvrdené sklo alebo ochranný film na displej?

Pokiaľ chcete ochrániť svoj displej, dostanete sa na rázcestie, kde sa musíte rozhodnúť: zakúpite si ochrannú fóliu, alebo radšej tvrdené sklo? Fólie na displej sú flexibilné a poskytujú efektívnu ochranu. Naviac ich ceny sú viac než férové, takže nemusíte priveľa investovať. Fantasticky na mobil priľnú a majú schopnosť vyplniť aj hlbšie poškodenia, ktoré už displej môže obsahovať. Poväčšine dosahujú na Mohsovej stupnici tvrdosti stupeň 3, čo je solídna, avšak nie tá najvyššia možná ochrana. Oproti tomu temperované sklá sú na tej istej stupnici na stupni 9. Takáto ochrana displeja už znesie takmer akékoľvek zachádzanie s vašim Alcatelom 1S – či už sa jedná o pády na zem alebo škriabanie ostrými predmetmi! Nech už sa rozhodnete akokoľvek, váš smartfón sa vám za ochranu poďakuje dlhšou výdržou a lepšími výkonmi.

Spoľahlivý a výkonný Alcatel 1S

Smartfón Alcatel 1S je dobrým pomocníkom pri plnení každodenných pracovných či súkromných záležitostí. Operuje so systémom Android 9.0 Pie a okrem výkonnej čítačky prstov či 8-jadrového procesoru uňho nájdete taktiež funkciu Dual SIM, GPS, LTE či Micro USB. Za srdce chytá svojich užívateľov hlavne duálnym foťákom, ktorý vďaka rozlíšeniu 13 + 2 Mpx dokáže robiť krásne zábery aj s rozostreným pozadím. Telefón naviac perfektne padne do ruky vďaka zaobleným hranám a odolnému sklu 2.5D, ktorým je opatrená jeho predná aj zadná strana. Ak teda hľadáte funkčný telefón vyrobený overeným výrobcom, práve ste našli svojho favorita!