Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Alcatel 1B (2020)

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Diplej vášho Alcatel 1B (2020) ochránite fóliou alebo sklom

Ak vás zaujíma, ktorá časť telefónu je mimoriadne citlivá na poškodenie, je to displej. Spoľahlivým zabezpečením pre dotykovú obrazovku telefónu Alcatel 1B (2020) sú tvrdené ochranné sklá a fólie na mobily. Všetky tieto typy doplnkov pre váš telefón nájdete v ponuke nášho eshopu Etuo.sk. Môžete si byť istí, že vyberáme produkty iba od renomovaných výrobcov, vďaka čomu vám vydržia naozaj dlho a ich stopercentná funkčnosť je taktiež samozrejmosťou.

Tvrdené sklá a fólie zabránia škrabancom a ryhám

Dobre urobíte, ak budete myslieť na zabezpečenie obrazovky vášho hodnotného telefónu. Výmena poškodeného displeja by vás mohla vyjsť draho. To najlepšie, čo pre váš smartfón môžete urobiť, je zaobstarať mu spoľahlivú ochranu. Akú? Ochranné sklo alebo fólia je pre displej akýmsi priehľadným pancierom, vďaka ktorému mu nehrozí žiadne poškodenie. A nemyslite si, že nejako ovplyvňuje dizajn telefónu. Sklo má hrúbku len 0,3 mm, tiež má zaoblené hrany a je absolútne číre, takže váš dokonalý obraz nič nezmení. Prednosťou skiel je najmä tvrdosť, konkrétne ochranné sklá majú vysokú molekulárnu hustotu a dosahujú na Mohsovej stupnici tvrdosť až 9 H. Poškodenie kovovým predmetom či sklom tak vášmu Alcatel 1B (2020) nehrozí.

Fólia je pre váš Alcatel 1B (2020) základnou ochranou

Ak vám stačí základné zabezpečenie obrazovky, vyberte si z našej ponuky ochrannú fóliu na sklo. Tá je v dnešnej dobe nevyhnutnosťou každého smartfónu, zabezpečí displej telefónu pred nečistotami a drobnými škrabancami. Na akom princípe funguje? Táto tenká plastová fólia sa jednoducho nalepí na displej telefónu a od toho momentu spoľahlivo plní svoju funkciu. Nestačí? Ak by ste najradšej našli kompromis medzi tvrdeným sklom a fóliou, stavte na sklo fóliu. Je pevnejšia ako klasická fólia, má tvrdosť 5 H a je pružnejšia ako tvrdené ochranné sklo. Neriskujte poškodenie, vybavte váš Alcatel 1B (2020) ochranou z Etuo.sk.