CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Alcatel 1 (2019)

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Alcatel 1 (2019) potrebuje spoľahlivú ochranu displeja

Premýšľate nad tým, ktorá časť smartfónu je jeho „achilovkou“? Samozrejme, je to dotykový displej, ktorý je mimoriadne citlivou časťou samotného mobilu. Spoľahlivým zabezpečením pre dotykovú obrazovku telefónu Alcatel 1 (2019) sú tvrdené ochranné sklá alebo fólie na mobily. Oba typy nájdete v našom e-shope Etuo.sk. Ide o produkty prvotriednej kvality od špičkových výrobcov, vďaka čomu sú naše výrobky zárukou dlhej životnosti a bezchybného fungovania.

Alcatel 1 (2019) si zaslúži ochranné sklo alebo fóliu na displej

Ak ste majiteľom smartfónu, myslite na zabezpečenie jeho obrazovky, je to šikovný krok, ktorý vám predĺži životnosť vášho telefónu aj o niekoľko rokov. Dôvod je jednoduchý. Výmena poškodeného displeja by vás mohla vyjsť draho. Tým najlepším, čo pre svoj telefón môžete urobiť, je zaobstarať mu kvalitné ochranné sklo, ktoré je akýmsi „pancierom“ obrazovky, aj keď má hrúbku len 0,3 mm. Tento produkt je číry, takže absolútne nenarúša používanie telefónu, ani nemení obraz. Čím sú tvrdené ochranné sklá aké výnimočné? Majú vysokú molekulárnu hustotu a na Mohsovej stupnici dosahujú tvrdosť až 9 H, takže odolajú ostrým predmetom. Odolnejšie a tvrdšie sú už len diamanty.

Základnou ochranou displeja je fólia

Ak vám stačí základné zabezpečenie dotykového displeja, vyberte vášmu Alcatel 1 (2019) fóliu. Tá ochráni obrazovku telefónu pred špinou a drobnými škrabancami. Ako funguje? Tenkú plastovú fóliu jednoducho nalepíte na displej telefónu a od toho momentu je vaša obrazovka chránená. Ak vám táto ochrana nestačí, kompromisom je sklo fólia s tvrdosťou 5 H. Výhodou je, že je pružnejšia ako ochranné sklo, no odolnejšia ako klasická fólia. Nečakajte na nehodu, vybavte svoj Alcatel 1 (2019) vopred ochranným doplnkom v podobe tvrdeného skla alebo fólie a predchádzajte následkom pádu a mechanickým poškodeniam citlivého dotykového displeja. Výrobky z ponuky Etuo.sk sú spoľahlivé a plnia svoju funkciu na sto percent.