CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Alcatel

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie na mobily Alcatel

Tu nájdete odolné puzdrá, kryty, obaly a ochranné sklá a fólie na mobilné telefóny Alcatel. Vyberať môžete z veľkej ponuky súčasných chytrých telefónov od tejto značky. Ponuka našich produktov je naozaj široká, máme púzdra silikónové, drevené, knižkové alebo plastické. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Smartphone je uchytený v držiaku, ktorý je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj z puzdra vypadol. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel. Všetky ponúkané puzdra sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj.

Prečo chrániť tento telefón Alcatel ochranným sklom či fóliou?

Displej je najzraniteľnejšie miesto nielen telefónov Alcatel, a takáto výmena displeja nie je príliš lacná záležitosť, ako väčšina majiteľov telefónov už vie. Pre ochranu displeja sa najčastejšie využíva tvrdené sklo, fólie alebo práve puzdra. Pokiaľ chcete mať naozaj telefón v bezpečí, tak kombinácia puzdra a tvrdeného skla je to najlepšie, čo môžete pre svoj telefón urobiť. Najčastejšie sú zastúpené zadné kryty či bočné kryty čiže obvodovej rámčeky.

Alcatel - história značky

Alcatel je pôvodne francúzska značka, ktorá v 90. rokoch pomáhala formovať európsky mobilný trh. V roku 2005 značku kúpila čínska spoločnosť TCL, ktorá pod ňou vyrába smartphony, tablety, modemy a príslušenstvo. Je to jedna z najväčších spoločností na svete, ktorá sa zaoberá výrobou elektroniky. Je známa hlavne ako výrobca televízorov, videokamier a mobilných telefónov. Ako jedna z mála nezanevrela ani na predajni menej atraktívny segment klasických tlačidlových telefónov. Vyrába rad telefónov s modelovým názvom Alcatel OneTouch. Tieto mobilné telefóny sa pýši intuitívnym užívateľským ovládaním, nízkou cenou a vysokým výkonom. Na trhu nájdeme širokú škálu ich mobilov, napr. základné telefóny s tlačidlami, retro "véčka", ktoré sú stále obľúbenejšie. Ak dávate prednosť smartphonom, ani tu nezostal Alcatel pozadu, ponúka chytré dotykové mobily. Zaoberá sa tiež výrobou brandovaných zariadení pre operátorov a BlackBerry.