Nájdi obal pre svoje zariadenia:
Značka zariadenia
Model zariadenia
   
+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny

Ochranné fólie a tvrdené sklá na mobilné telefóny a tablety

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Sale
 
Coolpad Modena 2 - ochranná fólia na displej

Coolpad Modena 2 - ochranná fólia na displej

0,90 €
2,90 €
/ skladom
 
LG K50S - tvrdené sklo 9H

LG K50S - tvrdené sklo 9H

6,90 €
/ skladom
Sale
 
Samsung Galaxy J4 - tvrdené sklo 9H

Samsung Galaxy J4 - tvrdené sklo 9H

3,90 €
6,90 €
/ skladom
Sale
 
Coolpad Modena 2 - tvrdené sklo 9H

Coolpad Modena 2 - tvrdené sklo 9H

3,90 €
6,90 €
/ skladom

 

 

Ochranné sklá a fólie - pomáhame vám chrániť to najcennejšie

Displej mobilného telefónu či tabletu je to najcennejšie na celom zariadení. Do styku s ním prichádzame každý deň a každý deň aj s jeho pomocou získavame cenné informácie, telefonujeme, posielam správy, zdieľame najrôznejšie obsahy alebo sa bavíme pri počúvaní muziky či sledovanie najrôznejších videí. Chytré telefóny a tablety skrátka fungujú na dotyk a ten sa odohráva na displeji. Aby displej plnil svoju úlohu správne, musí byť na 100 % v poriadku. Aj drobný škrabanec, naštiepnutie alebo prasklina spôsobená pádom, môžu predstavovať problém, pretože zhorší kvalitu fungovanie nášho cenného prístroja alebo nás prinajmenšom pri každom pohľade na zničený displej zamrzí. Než sa vysporiadavať s následkami nešťastnej náhody, ktorá prístroj znehodnotí, je lepšie jej predchádzať. Práve z tohto dôvodu vzniklo ochranné sklo alebo fólie na mobil a displej. Jednoduchý vynález, ktorý dokáže zamedziť naprostej väčšine viditeľných vád, ktoré súvisia s každodenným zaobchádzaním. V dnešnej dobe sa najrôznejšie značky zameriavajú takmer výhradne na vývoj týchto typov produktov. Do našej ponuky sme zaradili skla a fólie na displej od renomovaných značiek, ako je 3MK, Benks, Forcella, MyScreen Protector alebo Nillkin. Sú kvalitné, spoľahlivé a cenovo veľmi rôznorodé, takže si ľahko vyberie každý.

Kúpte si ochrannú fóliu na displej

Nikto z nás síce nemôže mať istotu, akým smerom sa vývoj technológií vydá, ale v súčasnej dobe to vyzerá, že dotykové displeje chytrých telefónov a tabletov budú v oblasti komunikácie na trhoch ešte nejakú dobu kraľovať, a preto je na mieste venovať im trochu pozornosti a času. Pri výbere správnej ochrany displeja je veľmi dôležité zvoliť správne značku a typ nášho zariadenia. Každý výrobca, ale aj každá modelová rada sa môžu líšiť jednak veľkosťou displeja a jednak tiež umiestnením tlačidiel, kamier či reproduktorov. A to už vôbec nespomíname napríklad špeciálne zakrivené displeja, ktoré si vyžadujú zvláštny typ ochranného príslušenstva. Všeobecne skrátka platí, že ochranná fólia či sklo, ktoré majú plniť svoju úlohu správne, musí danému zariadenie perfektne odpovedať. Len tak sa zaistí primeraná ochrana aj správne fungovanie prístroja. Samozrejmosťou je pritom dokonalé zachovanie dotykové funkcie a zobrazovania. Farby musí zostať rovnaké, ako ste zvyknutí a telefón musí aj ďalej dokázať okamžite vyplniť každý váš príkaz. Výnimku môže tvoriť zafarbené ochranné sklo, ktoré celkom zámerne zmení vizáž vášho telefónu tak, ako vám bude vyhovovať. Ale to je iná kapitola.

Tvrdené sklá - naozajstný tvrďas medzi sklami

V kategórii ochrany displeja sa v súčasnosti stretnete v zásade s tromi typmi pomôcok. Najbežnejšie a tiež najdostupnejšie je fólia na displej. Ide o pružné, priesvitné pláty, ktoré sa vyrábajú z kvalitného polykarbonátu. Ak je na displej umiestnite správne, vydrží chrániť vaše zariadenie bez toho, aby sa po stranách alebo v rohoch odlupovala. Po sňatí by na výrobku nemali zanechávať žiadne stopy. Matný povrch, ktorý odpudzuje olej, sa postará o to, že na prístroji nebudú zostávať otlačky prstov. Na Mohsovej stupnici tvrdosti dosahuje ochranná fólia trojky, čo pre bežné zaobchádzanie bohato stačí. O niekoľko stupňov vyššie, aspoň čo sa týka tvrdosti, stojí kombinovaná skla s fóliou na displej. Na Mohsovej stupnici dosahujú pôsobivé sedmičky. Po správnom umiestnení na displej sú opäť takmer neviditeľná. My ich odporúčame tým, kto už predsa len majú nejaké neblahé skúsenosti s pádmi telefónov. Najvyššiu možnú ochranu vám bezpochyby zaistí tvrdené ochranné sklá na mobil alebo tablet. Na stupnici tvrdosti im patrí deviata priečka z desiatich možných. Poškrabať je alebo inak poničiť je pomerne výkon. Ochranné sklá sú tuhšie, takže je celkom ľahko umiestnite na displej bez toho, aby kdekoľvek vznikli nepríjemné bubliny. Tiež výrobcovia odolných skiel pamätali na vrchnú oleofóbnu vrstvu, takže ľahšie udržíte svoj prístroj čistý. Či už zvolíte akúkoľvek variantu ochrany displeja, zakaždým tým svojmu telefónu či tabletu zaistíte dlhšiu životnosť a spoľahlivejšie fungovanie. Vzhľadom na to, že investície do inteligentných zariadení nemusí byť práve malá, niekoľko korún navyše, ktoré vložíte do ich ochrany, za to v každom prípade stojí.