CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Bluetooth reproduktory k mobilnému telefónu

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Veľký výber reproduktorov bluetooth

Smartphony a tablety bezchybne prehrávajú obľúbenú hudbu, videá alebo filmy. Ale je ich aj dostatočne počuť vo vašom byte, na cestách alebo na párty s kamarátmi? Bluetooth reproduktory vám konečne doprajú bezchybné počúvanie zvukovej stopy kamkoľvek sa len pohnete. To všetko v prepracovanom designe, ktorý dá o vašom „vytunenom“ štýle vedieť aj okoliu. Majte svoje zvukové štúdio doslova na dosah ruky s krásnymi, ľahučkými a kompaktnými bluetooth reproduktormi!

Bezdrôtový bluetooth reproduktor – stále s vami!

Naše vybrané reproduktory s možnosťou bluetooth synchronizácie sa vám zmestia takmer do vrecka, sprostredkujú kvalitné a neskreslené tóny a poskytnú skvelý zážitok z nespútaného počúvania vám i vašim blízkym. Vďaka bluetooth technológii funguje prenos na väčšie vzdialenosti – pokojne tak umiestnite svoj telefón do jednej miestnosti a hudbu z neho počúvajte v druhej. Takmer všetky bezdrôtové reproduktory z našej ponuky majú zabudovaný mikrofón, takže ich môžete využiť ako hands-free zariadenie na telefonáty z auta alebo konferenčné hovory z pohodlia vašej kancelárie.

Zodpovedajúci reproduktor bluetooth

Je pre vás dôležité počúvanie aktuálnych informácii? Potom si vyberte reproduktor so zabudovaným FM rádiom. Ponúkame vám taktiež niekoľko modelov, ktoré slúžia okrem reproduktorov aj ako elegantná stolná lampička. Zvoliť si môžete produkty od špecializovaných značiek na výrobu reproduktorov alebo sa spoľahnúť na odskúšaných výrobcov smartphonov či tabletov. Pokiaľ ste milovníkmi adrenalínu a dobrodružstiev, určite by sa vám hodil odolnejší bluetooth reproduktor vhodný do exteriéru, ak máte naopak radi domácu pohodu, stavte na štýlové prevedenie. Integrované batérie v každom našom modeli umožnia užívať si muziku aj v oblastiach bez prístupu k elektrickej energii. Vydržia vám dostatočne dlho, keďže ich výkony sa pohybujú od 1,8 až do 3 Wattov. V neposlednom rade však pri výbere myslite aj na design svojho reproduktora. Milujete čiernu a bielu klasiku, či sa naopak nebojíte ani pestrejších farieb a tvarov? Rozhodujte sa smart – podľa svojich potrieb a očakávaní.