CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Puzdrá a obaly na slúchadlá

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Slúchadlá vždy v bezpečí

Ochráňte svoje inteligentné slúchadlá nech sa pohnete kamkoľvek. Podarí sa vám to pomocou obalov presne ladiacich k dizajnu vašich slúchadiel a rešpektujúcich rozmery základne na slúchadlá. Vďaka kvalitným obalom vaše sa vaše slúchadlá už nikdy nebudú odierať v taške alebo vo vrecku spoločne s kľúčmi, budú omnoho odolnejšie voči nárazom a pádom na zem. Mechanické poškodenia ako vrypy, odreniny alebo škrabance vám s krytmi už nikdy nehrozia. Obaly na slúchadlá sa veľmi jednoducho nasadzujú na základňu slúchadiel a rovnako jednoducho sa z nej skladajú. Sú však veľmi spoľahlivé, a tak máte istotu, že nikdy nespadnú práve vtedy, keď si to neželáte. Väčšina obalov na slúchadlá navyše ponúka aj priestor na zavesenie karabínky, takže si svoje zariadenie môžete pripevniť ku kabelke, kľúčom alebo len tak na opasok nohavíc. Slúchadlá tak máte neustále poruke v prípade, že by ste chceli telefonovať, počúvať hudby alebo si užívať obľúbený podcast. Pokiaľ stavíte na minimalistický dizajn krytu, budú sa hodiť ku každému outfitu nech už sa vydáte do práce, na dovolenku alebo za športom.

S obalom na slúchadlá nabíjate bezdrôtovo aj pomocou sieťovej nabíjačky

Obaly na slúchadlá používanie vášho zariadenia nikdy neobmedzia. Ich precízne výrezy sú navrhnuté tak, aby ste mohli svoje slúchadlá kedykoľvek vytiahnuť a začať používať, alebo ich čo najjednoduchšie nabíjať. Možné je to nielen cez výrez pre nabíjací port, ale taktiež bezdrôtovo. Slúchadlá stačí len položiť na nabíjaciu stanicu priamo v obale a počkať si, kým „získajú šťavu“. Vďaka výrezu pre LED diódu, ktorá ukazuje stav batérie v reálnom čase presne viete, kedy je batéria nabitá. Opäť bez potreby vyberať slúchadlá z obalu.

Príjemný dizajn ako doplnok vašej výbavy

Pri používaní obalov na slúchadlá však nie je dôležitá iba ich funkčnosť, ale taktiež dizajn. V našej ponuke nájdete rôzne druhy obalov od veľmi elegantných kusov až po vyslovene športové modely. Pre ľudí s elegantným štýlom sú ideálne kožené kryty vyrobené z ekokože perfektne imitujúcej pravú kožu. Sú dostupné v rôznych farbách, najobľúbenejšie sú však tmavšie tóny hnedej, modrej či červenej, a taktiež klasická čierna. Osobitnou kategóriou sú potom silikónové obaly na slúchadlá. Tie sa vyznačujú hlavne vysokou odolnosťou nielen voči nárazom a pádom, ale tiež voči prachu, vlhkosti či nečistotám. Jednoducho sa čistia len pomocou vlhkej handričky alebo pod prúdom tečúcej vody a nezanechávate na nich mastné odtlačky prstov. Veľmi pekne vyzerajú v pastelových alebo tlmenejších farbách, ale svoj efekt prinesú aj jasnejšie odtiene. Gumené obaly na slúchadlá s karbónovými vláknami sú maximálne odolné, vyzerajú dokonale a vďaka nízkej váhe sa veľmi pohodlne nosia na karabíne. Plastikové obaly sú modernou klasikou, ktorá sa drží na top priečkach nášho e-shopu. Tieto kryty poskytujú maximálne bezpečie a kvalitu vychádzajúcu z precízneho spracovania. V plastikovom puzdre nehrozí vašim slúchadlám žiadne mechanické poškodenie ani iné následky nečakaných udalostí. Sú mimoriadne vhodné do extrémnejších podmienok, na cestovanie alebo do akéhokoľvek terénu. Extra triedou sú obaly na slúchadlá, ktoré v balení ukrývajú aj remienok na nosenie zariadenia ako crossbody kabelku. Podobné modely slúžia okrem ochrany hlavne ako nápaditý a luxusný módny doplnok.

Kryt na slúchadlá vhodný pre každého

Obaly na slúchadlá sa skvele hodia ako narodeninový darček pre najbližších, alebo ako originálny darček pod Vianočný stromček. Skvele ich využijete pri práci, zábave aj voľnom čase. V našom e-shope nájdete obaly na Apple AirPods ale aj na slúchadlá Samsung Galaxy Buds či iné značky inteligentných bezdrôtových slúchadiel. Vyhľadajte ich podľa farby, spôsobu nasadzovania, výrobného materiálu alebo záruk kvality. Ponúkame vám kryty od originálnych značiek alebo rôznych špecializovaných výrobcov príslušenstva k telefónom a iným elektronickým zariadeniam. Obaly na slúchadlá sa hodia pre mladšie aj staršie ročníky a sú veľmi funkčným doplnkom, ktorý urobí z obyčajných slúchadiel trendy súčasť vášho každodenného života.