CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Puzdrá na doklady a karty

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Samolepiace obaly na kreditky namiesto peňaženky

Lepiace obaly na kreditné karty sa veľmi rýchlo stanú neodmysliteľnou súčasťou vášho mobilného telefónu a všetkých vašich aktivít. Sú tenké, flexibilné a nezaberajú zbytočné miesto navyše. Môžete do nich umiestniť platobnú kartu, identifikačné doklady ako občiansky či vodičský preukaz, kartu poistenca, kartu do jedálne či do knižnice, kartu od hotelovej izby, na MHD alebo akúkoľvek prístupovú alebo čipovú kartu. Nemusíte tak so sebou všade nosiť celú peňaženku a pri rýchlych nákupoch, vybavovaní v meste alebo pri premiestňovaní po budove v práci či na schôdzkach vám pokojne stačí len mobilný telefón.

Užívajte si výhody obalov na karty

Samolepiace obaly na karty nalepíte na zadnú stranu svojho telefónu, pritlačíte a ste pripravení na používanie. Ideálne je, pokiaľ ich nelepíte priamo na telefón, ale na jeho obal. Váš telefón tak ostane bez akýchkoľvek odtlačkov alebo stopách po lepiacom povrchu puzdra. Do obalu na karty sa zmestia 2 až 4 karty v závislosti na tom, z akého materiálu je puzdro vyrobené. Plastikové obaly často udržia maximálne dve karty zatiaľ čo textilné vrecká zvládnu niekoľko kariet alebo slúchadlá či mince. Veľkou výhodou puzdier je, že sú maximálne prispôsobené dizajnu vášho smartfónu. To znamená, že s nimi môžete smartfón používať tak, ako ste na to zvyknutí bez obmedzovania jeho funkcií. Týka sa to nielen sieťového, ale aj bezdrôtového nabíjania pomocou indukčnej technológie. Obaly na karty na mobilný telefón sú ľahké, takže vášmu zariadeniu zbytočne nepridajú na váhe. Pri mnohých puzdrách nájdete praktickú možnosť vyberania kariet z vrchnej aj spodnej časti, čo uľahčuje manipuláciu keď s kartou potrebujete rýchlo zaplatiť alebo ju inak používať. Vďaka lepidlu po celej zadnej strane obalu si môžete byť istí, že sa vám puzdro nikdy neodlepí pri manipulácii. Tak isto z neho len tak nevypadnú karty, takže sa na jeho bezpečnosť môžete maximálne spoľahnúť. Telefónu nepridáva žiadne zbytočné centimetre navyše a pokojne svoje zariadenie vložíte s obalom aj do vrecka džínsov. Lepiace obaly na karty vhodné na telefón dodávame v štandardizovaných veľkostiach, ktoré presne sedia na všetky druhy platobných kariet. Vyberať si môžete z niekoľkých farebných, veľkostných aj materiálových prevedení.

Obaly na karty ako štýlový doplnok telefónu

Veľmi obľúbeným variantom sú silikónové obaly, ktoré sú tenké, odolné voči oderom a taktiež voči špine, prachu a iným nečistotám. Jednoducho sa čistia, na telefóne pôsobia nenápadne a pritom veľmi efektívne udržia vaše karty v bezpečí. Ich veľkou výhodou je aj flexibilita, ktorá sa prejaví hlavne pri plnení puzdra kartami. Pokiaľ však chcete staviť na eleganciu, siahnite po kožených puzdrách na karty. Tie sú o niečo objemnejšie, zato však na mobile pôsobia elegantne, príjemne a zároveň jednoducho. Hodia sa nielen na bežné nosenie, ale taktiež na spoločenské udalosti alebo dôležité obchodné mítingy. Plastikové obaly na karty vhodné pre nalepenie na smartfón sú u nás jednotkou, pretože sú vysoko odolné vďaka TPU materiálom. Nezničia ich tak ani nárazy či otrasy, kartám s nimi nehrozí poškodenie ani pri vlhkosti či kontakte s nečistotami. Niektoré z obalov z našej ponuky sú kompatibilné s magnetickou technológiou, takže s nimi pokojne môžete svoj telefón pripevniť aj na magnetický držiak v aute. Iné zas majú pripravený praktický vysúvací stojan, s ktorým môžete pohodlne sledovať filmy alebo hrať online hry. Pokiaľ chcete so svojim obalom naozaj zažiariť, vyberte si model s trblietkami alebo v jasných farbách. Krásne tak doplníte svoj štýl o nový zaujímavý doplnok. Obaly na karty môžu poslúžiť ako praktický pomocník, ale aj ako darček pre vašich najbližších. Hodia sa takmer na každý smartfón na trhu rovnako ako na tablety rôznych veľkostí. Puzdrá sa jednoducho nalepujú a tak isto jednoducho sa odlepujú v prípade, že už ich na mobile nechcete nosiť. Všetko bez zvyškov lepidla alebo akýchkoľvek nečistôt.