+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil ZTE Blade V2020 Smart

Obaly pre ZTE Blade V2020 Smart


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony ZTE Blade V2020, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Kvalitný kryt na mobil ako základ kvalitnej starostlivosti

Obaly na ZTE Blade V2020 Smart im poskytujú ochranu, ktorú si naozaj zaslúžia. Aj keď v tomto prípade nejde o telefón za horibilné sumy peňazí, aj tak sa viac než oplatí tento smatfón chrániť pred poškodeniami, odreninami, vrypmi či rozbitím. A presne v tom vám pomôžu kvalitné puzdrá od etuo.sk. Majú totiž hneď niekoľko výhod, ktoré využijete pri každodennom fungovaní. Za prvé sú veľmi odolné, a tak telefón ušetria od akýchkoľvek ľahkých mechanických poškodení. Ale to nie je všetko. Mobil je s nimi v bezpečí aj pred vlhkosťou, nečistotami, prachom či nárazmi. O mastných odtlačkoch prstov ani nehovoriac. Za druhé sú pokryté povrchovou vrstvou, ktorá ochráni potlač obal aj pred zošúchaním farieb či UV žiarením. Môžete tak svoj obal pokojne čistiť vodou alebo dezinfekčným gélom alebo ho vystavovať slniečku a nič sa mu nestane po celé mesiace a roky. Veľmi dôležité je aj to, že puzdrá na telefóny ZTE Blade V2020 Smart zachovávajú rozmery telefónu aj priestor pre všetky jeho komponenty. Majú tak dokonale napasované výrezy na fotoaparát či nabíjací port a taktiež bočné tlačidlá. Navyše ich bočné hrany presahujú o niekoľko milimetrov okraj displeja, takže ho chránia pred poškriabaním pri každom položení na rovný povrch. Zachovajte teda hodnotu svojho telefónu po celý čas jeho používania pomocou kvalitného obalu aj vy. Idete do toho? Skvelé, pomôžeme vám vybrať vhodného adepta presne pre vás!

Štýlové puzdrá na telefón

V našom e-shope nájdete riešenie pre takmer všetkých používateľov od mladších žiakov cez študentov, mamičky na materskej, manažérov či vodičov autobusu až po seniorov. Pre každý vkus máme iné riešenie. Ľudia, ktorí milujú najnovšie trendy a chcú ísť s dobou, si iste zamilujú silikónové obaly s potlačou mramoru v rôznych odtieňoch. Veľmi moderné sú aj pastelové obaly s lúčnymi kvetmi alebo geometrickými vzormi. Ďalej pre vás máme v rovnakej kategórii pripravené aj výrazné nápisy či motívy doplnené o prvky drahých kovov. Pre milovníkov športu sú tu silikónové obaly so športovými obrázkami, pre cestovateľov zas motívy atraktívnych cestovateľských destinácií a pre „deti prírody“ prírodné vzory stromov, listov, kvetov či fascinujúcich zvierat. Ak ste naopak minimalistom, iste vás potešia transparentné obaly, ktoré dajú na plnej čiare vyniknúť dizajnu vášho telefónu.

Vytvorte si obal na svoj ZTE Blade V2020 Smart celkom sami

Zdá sa vám, že žiadny kryt nie je pre vás ten pravý? To sme radi. Práve pre vás sme totiž pripravili aj možnosť vymyslieť a navrhnúť si svoj obal celkom podľa svojej fantázie. S vlastným motívom, farbami podľa vlastného výberu a v štýle, ktorý vám bude vyhovovať. Celý návrh vytvoríte veľmi jednoducho v našom online editore. Na svoj kryt si môžete dať fotografiu zo svadby alebo z rodinnej oslavy, momentku s priateľmi či obrázok z dovolenky. Všetko potom doladíte pomocou vopred pripravených nástrojov, my vašu grafiku pripravíme na obal a ten vám potom zašleme až pred vaše dvere. Rýchlo, spoľahlivo a presne podľa vašich najtajnejších snov.

Skvelý výkon na každý deň s mobilom ZTE Blade V2020 Smart

Aj keď telefón ZTE Blade V2020 Smart nepatrí medzi špičku mobilného sveta, stále má čo ukázať hlavne používateľom, ktorí hľadajú telefón s férovou cenovkou a modernými funkciami, čo nemusí nutne vyčnievať z radu. Mobil ZTE Blade V2020 Smart bezpečne zvláda základnú komunikáciu ale aj prácu so všetkými médiami a dôležitými dátami. Jeho predný displej s rámčekom má rozlíšenie 1640 x 720 bodov a uhlopriečku 6,82 pixelov. Trojitému fotoaparátu panuje hlavný objektív v rozlíšení 16 MPx doplnený o 8 MPx širokouhlý objektív a senzor hĺbky 2 MPx. Veľkou výhodou sú 5 000 mAh batéria, ktorá vám bez nabitia vydrží pokojne aj dva dni či výkonný procesor a príjemný dizajn.