CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil ZTE Blade V2020

Obaly pre ZTE Blade V2020


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony ZTE Blade V2020 Smart, sú úplne iné modely.

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaly na ZTE Blade V2020 v najvyššej kvalite

Ak ste si práve zakúpili nový ZTE Blade V2020, mali by ste myslieť na jeho každodennú ochranu a bezpečie. To vám zaistí hlavne spoľahlivý kryt na telefón. Taký, ktorý bude spĺňať najvyššie bezpečnostné štandardy a všetky vaše predstavy. Puzdrá na mobily z etuo.sk na ZTE Blade V2020 na zariadenie fantasticky sadnú svojimi rozmermi aj výrezmi na fotoaparát, externé komponenty, ako nabíjací port či slúchadlá či na senzor odtlačkov prstov. Okrem toho vydržia naozaj veľký nápor mechanických poškodení rovnako ako vlhkosť, nečistoty, prach či UV žiarenie. Potlač na každom obale je ochránená špeciálnou vrstvou, vďaka ktorej sa len tak ľahko neošúcha a bude zdobiť váš telefón dlhé mesiace a roky. Je taktiež odolná voči mastným odtlačkom prstov a neublížia jej ani dezinfekčné gély či čistenie vlhkou handričkou. Silikónové obaly na ZTE Blade V2020 dostupné na etuo.sk sú veľmi flexibilné, takže sa vám už nikdy nestane, že by sa neprispôsobili vášmu telefónu. Sú schopné chrániť nielen jeho zadnú stranu, ale aj boky telefónu a vďaka hranám o pár milimetrov presahujúcich cez displej aj obrazovku – hlavne pred ošúchaním pri pokladaní na rovné povrchy, ako sú stoly, pulty či podlaha. Samozrejme, tieto kryty vám nenahradia ochrannú fóliu alebo tvrdené sklo, ktoré sú ich ideálnym doplnkom, ale dokážu sa s vami vyhnúť najväčším poškodeniam a škrabancom. Na rozdiel od toho knižkové puzdrá na ZTE Blade V2020 poskytnú aj displeju maximálnu ochranu aj pred najtvrdšími nárazmi či poškodeniami. To všetko vďaka vyklápaciemu krídlu uzatvárateľnému na magnetický uzáver. Tieto krídla sa dajú naviac využiť aj ako stojan na telefón pri sledovaní filmov alebo praktické vrecko na platobnú kartu či doklady totožnosti pri krátkych nákupoch v supermarkete alebo návšteve kina. Je teda len na vás, ktorý typ obalu si vyberiete pre svoj telefón. Štýlové kryty na TZE Blade V2020 podľa vášho vkusu

Pri výbere svojho krytu na telefón by ste mali myslieť v prvom rade na to, aby bol pre vás praktický spôsobom svojho otvárania ale aj štýlom prevedenia. Knižkové kryty sa hodia skôr pre ľudí, ktorí vyžadujú maximálne bezpečie, silikónové modely sú ideálne pre cestovateľov a ľudí nosiacich telefóny vo vreckách či mini kabelkách. V našej ponuke potom nájdete široký výber z viac ako 300 dizajnovo spracovaných modelov, z ktorých si iste vyberiete podľa svojho štýlu. Páčia sa vám trendy vychytávky a musíte mať vždy to, čo sa práve nosí? Potom objavte pastelové obaly z kolekcie Etuo Design Case alebo elegantné mramorové kúsky doplnené o prvky drahých kovov. Pre milovníkov prírody tu máme obaly v štýle boho s pierkami, lapačmi snov, motívmi stromov alebo zaujímavých lístkov. Pre mužov sa budú ideálne hodiť geometrické vzory v tmavších farbách, pre ženy zas jemné motívy z našich kvetinových kolekcií. Že si z našej ponuky neviete vybrať? To je skvelé, ani nemusíte! Vytvorte si obal s vlastným motívom podľa svojej fantázie a buďte originálni vďaka nášmu online editoru.

Doprajte si pohodlie, doprajte si ZTE Blade V2020

Telefón ZTE Blade V2020 vám prináša hneď niekoľko prvkov, ktoré si zamilujete. Iste medzi nich bude patriť dobrý fotoaparát, silná batéria aj kapacita procesoru. Poďme však poporiadku. ZTE Blade V2020 vám hneď na začiatku predstaví svoju krásnu Aurora Glamor farbu s jagavým efektom doplnenú o čítačku odtlačkov prstov na zadnej strane. Vpredu nájdeme LTPS IPS LCD obrazovku s uhlopriečkou 6,53 palcov a slušným rozlíšením. Telefón ďalej ponúka veľmi slušnú štvoritú kameru s hlavným snímačom s rozlíšením 48 MPx doplnený o 8 MPx ultraširoký objektív a 2 + 2 MPx hĺbkový a makro snímač. Dobré rozlíšenie 16 MPx poskytne aj predná selfie kamerka v kruhovom otvore displeja. Telefón na záver prekvapuje svojou batériou s kapacitou 4 000 mAh, ktorá bez nabitia pokojne funguje aj dva dni.