+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil ZTE Blade V10 Vita

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Maximálna ochrana telefónu 24/7

Samozrejme, že obaly na telefón nie sú iba estetickou záležitosťou. Puzdro totiž chráni váš smartphone pred poškriabaním alebo nečistotami a rovnako dobre dokáže aj pohltiť energiu nešťastného pádu, takže minimalizuje jeho nepríjemné následky. Ideálny kryt tesne obopne smartfón, chráni ho po celom jeho povrchu a má špeciálne navrhnuté otvory pre komponenty zariadenia. Môžete si tak pohodlne používať všetky výhody svojho mobilu bez toho, aby ste museli puzdro odstraňovať. Naviac precízne výrezy na každom z našich obalov zaistia, aby ste ich nemuseli odstraňovať ani pri fotení, nabíjaní alebo počúvaní muziky. Rozhodnite sa teda správne, rozhodnite sa podľa seba, rozhodujte srdcom a majte na mysli hlavne pre bezpečie svojho telefónu.

Štýl krytu na telefón je dôležitý

Vaše mobilné zariadenie s vami chodí doslova všade. Preto je pri jeho kryte dôležitá nielen schopnosť ochrany, ale samozrejme aj jeho vzhľad. Nemali by ste jeho výber podceniť, pretože v dnešnej dobe máte naozaj široké možnosti. Môžete staviť na transparentný kryt, ktorý dá vyniknúť dizajnu vášho obalu alebo sa ponoriť do farieb, vzorov a moderných motívov. Originalita našich rozhodnutí a módnych kúskov je predsa vždy to, čo nás oddeľuje od ostatného davu naokolo.

Spoľahlivý a šikovný partner na každý deň

Hľadáte cenovo prijateľný telefón, ktorý ponúka veľké množstvo pamäti, veľký displej a často aktualizovaný svieži operačný program Android 9.0 Pie? Potom ste našli ten pravý smartfón pre vás – zoznámte sa s modelom Blade V 10 Vita od spoľahlivého čínskeho výrobcu ZTE. Už na prvý pohľad si u neho zamilujete 6,26-palcový displej a po dlhšom používaní sa vám iste zapáči aj 3GB aktívna pamäť a 64GB veľké pamäťové úložisko. Ak by vám ani toto nestačilo, pokojne použite na jeho rozšírenie šikovnú microSD kartu. Ani 3 200 mAh batériu nie je nutné podceňovať, pretože vám dopomôže, aby váš telefón vydržal nabitý celé hodiny a možno aj dni.