+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil ZTE Blade A7s (2020)

Obaly pre ZTE Blade A7s (2020)


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony ZTE Blade A7 (2020), sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Aj váš telefón si zaslúži dobrý kryt proti poškodeniu

Odborníci na bezpečnosť tvrdia, že mobilné telefóny sa z roka na rok stávajú menej odolnejšími a zraniteľnejšími. Môžu za to čím ďalej tým väčšie a krehkejšie dotykové obrazovky, ale aj materiály, z ktorých sa mobily vyrábajú. Práve preto by ste mali s obalom na mobil počítať už ako so samozrejmosťou. Obal na telefón vám totiž poskytne až o 80 % väčšiu pravdepodobnosť, že sa vášmu mobilu nič nestane ani v naozaj vyhrotených situáciách, kedy vám spadne z ruky alebo sa vyšmykne vašim detičkám. Skvelú ochranu vám pritom poskytnú hlavne silikónové obaly. Tie ochránia zariadenie zo zadnej, z bočných, ale aj z prednej strany. A to vďaka bočným hranám o niekoľko milimetrov presahujúcim úroveň displeja. Pri každom položení na rovné povrchy je tak váš mobil v maximálnom bezpečí. Silikónové obaly od etuo.sk presne zapasujú na váš mobil svojimi rozmermi aj výrezmi na fotoaparát či zadný senzor odtlačkov prstov. Ich zadná strana je pokrytá dokonale trvácnou potlačou a bočné hrany sú transparentné. Aj pri výraznejších motívoch tak ostane zachovaný dizajn vášho telefónu. Každý kryt zo silikónu je flexibilný ale aj dostatočne pevný a odolný voči vlhkosti, nečistotám prachu aj nárazom. Už sa tak nemusíte obávať ani pobytu pri vode, kontaktu s nakrémovanými rukami či dezinfekčným gélom, špinavých povrchov alebo nešikovného narábania. Váš ZTE A7s (2020) je dokonale chránený pred všetkými bežnými vplyvmi, s ktorými sa každý deň stretávate. Jediné, čo vám ostáva ako dôležitá úloha, je výber toho správneho dizajnu, ktorý bude spĺňať všetky vaše predstavy.

Silikónové puzdrá na ZTE A7s (2020)

Naše silikónové obaly sú pripravené tak, aby ulahodili oku väčšiny našich zákazníkov. Nájdete tak medzi nimi moderné modely, ale aj overenú klasiku či transparentné povrchy pre minimalistov. Keďže sa práve nosia pastelové a zemité farby, prírodné materiály a originálne nápisy, prispôsobili sme týmto prvkom aj našu kolekciu Etuo Design Case. Nájdete v nej trendové mramorové vzory, prvky drahých kovov ale aj abstraktné diela, ktoré si zamilujete na prvý pohľad.

Doprajte si originálny obal na ZTE A7s (2020) s vlastným motívom

Ste silný individualista a neznesiete pomyslenie na to, že niekto bude mať rovnaký obal na telefón, ako vy? Len tak ďalej! Neuspokojte sa s priemerom a popustite uzdu svojej fantázii. U nás si totiž môžete vytvoriť obal na mobil ZTE A7s (2020) s vlastným motívom, fotografiou alebo celkom originálnou grafikou. Stačí, aby ste sa preklikali až na náš online editor. Do neho môžete nahrať fotografiu s vašimi milovanými, momentku vašich detí, domáceho miláčika alebo obrázok obľúbenej filmovej hviezdy. Doplňte ho o svoje životné motto alebo text piesne, lákavé farby a odošlite nám ho. V našej výrobe sa postaráme o pretavenie vašich predstáv do skutočnosti. Obal vám potom len jednoducho zašleme tak, akoby ste si objednávali klasický kryt. Akurát so silne originálnym a personalizovaným výsledkom. Kryty s vlastným motívom sú aj perfektným darčekom pre vašich známych alebo blízkych na Vianoce, narodeniny či iný sviatok.

Mobilný telefón pre každého: ZTE A7s (2020)

Nehľadáte módne výstrelky, najnovšie a hlavne tie najdrahšie technológie a vychytávky? Aj keď telefón ZTE A7s (2020) nepatrí k elektronickej špičke medzi mobilmi, poteší všetkých, ktorí nechcú na svoj telefón mesiace šetriť a minúť za neho niekoľko výplat. Má však kvalitnú výbavu, moderné spracovanie a bez problémov zvládne bežnú komunikáciu aj prácu s médiami. Ponúkne vám displej s HD+ 1560 x 720 bodovým rozlíšením, uhlopriečkou 6,5 palcov a elegantným rámčekom. Trojitý fotoaparát sa skladá zo 16 MPx hlavnej šošovky, 8 MPx širokouhlého objektívu a senzoru hĺbky 2 MPx. ZTE Blade A7s (2020) vám vďaka batérii s kapacitou 4 000 mAh vydrží skoro dva dni. No a o ochranu sa postará čítačka odtlačkov prstov, ktorú nájdete na zadnom paneli.