CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil ZTE Blade A7 (2020)

Obaly pre ZTE Blade A7 (2020)


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony ZTE Blade A7s (2020), sú úplne iné modely.

No search results

Pretože váš ZTE Blade A7 (2020) si zaslúži kvalitný obal

Aj vy ste už zistili, že kvalitný obal na mobil je základom investície do bezpečia? Asi každý, kto v prvých dňoch po zakúpení na svojom mobile našiel nové škrabance vie, ako veľmi bolia na duši. Práve preto by ste si mali odolný obal zapísať v nákupnom zozname hneď pod nový telefón. Dôležité však je vedieť, aký kryt si kupujete. Tento výrobok by mal vždy spĺňať vysoké kvalitatívne štandardy, odolávať vplyvom mechanického poškodenia ale aj nečistotám, prachu, vlhkosti či UV žiareniu. V etuo.sk môžeme tvrdiť, že všetky naše obaly sú presne takého. Sú totiž vyrábané z tvrdených materiálov odolných voči pádom, odreninám, vrypom či preniknutiu vlhkosti k vášmu zariadeniu. Precízne navrhnuté otvory na fotoaparát, nabíjačku či dotykový senzor na telefón presne zapasujú a dovolia vám tak používať všetky jeho funkcie kedykoľvek vás to napadne. Bez potreby dávať obal niekedy dole. Ušetríte tak množstvo času aj financií pri zbytočných opravách či vymieňaní jednotlivých častí telefónu nehovoriac o nervoch a zbytočnom strese zo straty telefónu. Ak ste sa teda rozhodli pre obaly na ZTE Blade A7 (2020) od etuo.sk, rozhodli ste sa správne. Teraz si už len stačí vybrať, ktoré puzdro bude pre vás to pravé aj čo sa týka dizajnovej stránky.

Vyberte si štýlové puzdro na telefón

Nechajte sa okúzliť viac ako 300 skvelými motívmi, farbami a obrázkami a vyberajte si podľa svojho vkusu a štýlu. V kategórii puzdier na ZTE Blade A7 (2020) si je na etuo.sk naozaj z čoho vyberať! Mnoho našich zákazníkov si obľúbilo práve silikónové obaly, ktoré odolávajú pôsobeniu nečistôt aj mechanických nárazov, dlho vydržia v skvelom stave a naviac vyzerajú naozaj štýlovo. Telefón nechránia len zo zadnej ale aj z bočných strán. Navyše vďaka o niekoľko milimetrov vystúpeným bočným stranách sa postarajú aj o bezpečnosť displeja pri pokladaní na rovné povrchy. Veľmi trendy záležitosťou je v dnešných dňoch mramorové puzdro v rôznych odtieňoch od čiernej až po jasne bielu farbu. Dokonalosť je dosiahnutá v kombinácii so zlatými prvkami alebo motivačnými nápismi. Hlavne pre ženy sa skvele hodia pastelové puzdrá s obrázkami lúčnych kvetov, akrilové vločky, abstraktné umelecké obrázky alebo boho vzory s jemnými pierkami či lapačmi snov. Mužom sa ideálne hodia minimalistické geometrické vzory, obrázky športových aktivít, naleštené štvorkolesové tátoše alebo krásavice v plavkách na pláži.

Vytvorte si obal na ZTE Blade A7 (2020) s vlastným motívom

Nedokážete sa rozhodnúť pre žiadny z našich motívov? Výborne! Potom presne pre vás sme vytvorili možnosť navrhnúť si na svoj obal vlastné motívy. Pomocou nášho online grafického editora si na obal môžete navrhnúť vlastné fotografie či obľúbené logá alebo motivačné nápisy tak, aby boli pre vás okamžitým „zlepšovákom“ nálady. Takéto puzdro môže byť aj skvelým darčekom pre vašich milovaných. Jednoducho si navrhnite puzdro, pošlite nám ho a my vám ho pripravíme na používanie. Jediné, čo vás pri tvorbe bude limitovať, sú hranice vašej fantázie. Tak smelo do toho!

Doprajte si dobrý mobil za slušné peniaze: ZTE Blade A7 (2020)

Aj vy hľadáte smartfón, ktorý má moderné prvky a funkcie, ale zároveň na neho nemusíte priveľmi dlho šetriť? Potom sa spoľahnite na telefón ZTE Blade A7 (2020). Tento smartfón vám ponúka klasický dizajn s HD+ displejom v rozlíšení 1560 x 720 bodov a uhlopriečku 6 palcov. Trojitý zadný fotoaparát odfotí vaše vytúžené fotografie a natočí aj videá v HD kvalite, a to všetko s rozlíšením hlavnej šošovky 16 MPx a senzorov 8 MPx a 2 MPx. Prednú selfie kamerku ponúka mobil v rozlíšení 5 MPx. So ZTE Blade A7 (2020) získate taktiež veľmi praktickú funkciu Dual SIM, možnosť odomykať mobil s maximálnym zabezpečím na odraz vašej tváre a taktiež plynulý operačný sytém Android 9.0.