+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil ZTE Blade A5 (2020)

Obaly pre ZTE Blade A5 (2020)


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony ZTE Blade A5 (2019), sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Kvalitné obaly ako základ výbavy

Že už neznesiete ani jeden jediný pád a poškodenie svojho telefónu? Sme v tom s vami! Škrabance, vrypy či iné mechanické poškodenia dokážu zabolieť nielen telefón, ale hlavne dušičku jeho majiteľa. Veď uznajte, že keď si kúpite nový mobil, chcete, aby čo najdlhšie ostal bez akýchkoľvek chybičiek na kráse. Práve preto by ste si mali čo najskôr zaobstarať kvalitný obal na ZTE Blade A5 (2020). Odolný obal totiž ochráni váš mobil pred akýmkoľvek mechanickým poškodením, ktoré vášmu telefónu hrozí každý deň. Dokáže tak zachovať jeho hodnotu po celé mesiace a roky presne v takom stave, v akom ste si mobil kupovali. Je to teda investícia, ktorá sa naozaj oplatí. Hlavne preto, že vám ušetrí množstvo starostí, financií a času pri opravách telefónu. Kvalitné obaly na ZTE Blade A5 (2020) od etuo.sk presne sadnú na váš mobil svojimi rozmermi aj výrezmi. Na fotoaparát, nabíjací port, tlačidlá a všetky externé komponenty. Silikónové kryty ho ochránia nielen zo zadnej ale aj z bočných strán. A vďaka tomu, že ich hrany o pár milimetrov presahujú aj cez displej telefónu chránia aj jeho obrazovku – hlavne pri častom pokladaní na rovné povrchy. Ste teda rozhodnutí, že obal na telefón ZTE Blade A5 (2020) skrátka potrebujete? Potom si už len stačí vybrať model podľa svojho vkusu a predstáv.

Vyberte si obal na ZTE Blade A5 (2020) podľa seba

Obaly od etuo.sk predstavujú kvalitnú voľbu, o tom nie je pochýb. Teraz je však dôležité, aby ste si vybrali taký model, ktorý si doslova zamilujete. Pokojne aj na prvý pohľad. Ponúkame vám modely kolekcie Etuo Design Case, z ktorej si vyberú mladšie aj staršie ročníky, manažéri, športovci či mamičky na materskej. Veľmi trendy vzorom je chladne moderný mramor v rôznych farebných prevedeniach od magicky tmavej až po jasne bielu či doplnené o motívy drahých kovov. Zlaté prvky potom nájdete aj v ďalších našich modeloch, napríklad pri obaloch Gold Abstract. Tieto silikónové obaly na sebe nosia abstraktné diela a sú akoby poprášené zlatým prachom. Pre minimalistov sú tu transparentné kryty nechávajúce plne vyniknúť dizajn telefónu. Veľmi moderné sú puzdrá na ZTE Blade A5 (2020) s pastelovými vzormi, obrázkami divokých lúčnych kvetov, symbolmi znamení zverokruhu alebo geometrickými vzormi. Naši zákazníci majú radi aj obrázky prírodných scenérií, vtipných grafíko, ktoré o nich niečo napovedia alebo im len zlepšia náladu. Nie ste si istý, že by bol niektorý obal na ZTE Blade A5 (2020) z našej ponuky vhodný práve pre vás? To vôbec nevadí! Sme radi, že aj vám môžeme ponúknuť celkom iné a originálne riešenie šité presne na mieru. Je ním možnosť vytvoriť si personalizovaný obal s vlastným motívom celkom podľa vašich predstáv. Môžete si na svoj obal dať napríklad fotografiu seba a svojej rodiny či priateľov, obľúbené logo alebo moto, ktorým si chcete denne pripomínať svoju filozofiu. Tvorba takéhoto obalu je veľmi jednoduchá a zvládnu ju všetky vekové kategórie od školopovinných detí až po seniorov. Brzdiť vás pri tvorbe budú jedine hranice vašej fantázie.

Telefón ZTE Blade A5 (2020) bude pre vás ako stvorený

Hľadáte najnovší trhák spoločnosti ZTE? Stal sa ním práve ZTE Blade A5 (2020). Ponúka vám HD+ displej s rozlíšením 1560 x 720 bodov a uhlopriečku 6 palcov. Keďže ide o základný telefón, stále disponuje aj rámčekom okolo displeja a klasickým dizajnom. Jeho vyľkou výhodou je však cenovka, ktorá iste poteší aj tie najsporivejšie peňaženky. Smartfón ZTE Blade A5 (2020) je poháňaný procesorom Spredtrum SC9863A, obsahuje 32 GB internej pamäte a 2 GB RAM. Na zadnej strane vám ponúkne duálny fotoaparát s rozlíšením 13 MPx a senzorom 2 MPx, predný fotoaparát vyfotí vaše selfie s rozlíšením 6 MPx. Veľkou výhodou telefónu je funkcia Dual SIM a operačný program Android 9.0.