+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil ZTE Blade A5 (2019)

Obaly pre ZTE Blade A5 (2019)


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony ZTE Blade A5 (2020), sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Efektívna ochrana po celé dni a noci

Obaly na telefóny sa postupom času stali „must have“ vecičkou pre každého zodpovedného vlastníka mobilného zariadenia. Vyberte si ten svoj aj vy ešte dnes. V našom e-shope k tomu budete mať viac ako stovku príležitostí. V prvom rade sa rozhodnite, aký typ krytu je pre vás ten pravý. Väčšina našich zákazníkov siaha po silikónovom obale, ktorý ochráni telefón ale zároveň zachováva originálne kúzlo jeho dizajnu.

Kryt na telefón ako štýlový a praktický darček

Naše kryty na telefóny ZTE nie sú len skvelým doplnkom vášho outfitu, ale aj môžu poslúžiť aj ako krásny darček pre vašich blízkych. Pomôžete tak nielen sebe ale aj im k bezpečnejšiemu a pohodovejšiemu pocitu pri narábaní so svojim smartfónom. Vďaka odolnému a flexibilnému TPU materiálu krytov je totiž telefón ochránený pred nárazmi, škrabancami aj hlbokými vrypmi. Naviac na každý mobil presne sadne vďaka precíznym výrezom pre fotoaparát, reproduktor a všetky konektory. Zachováte tak vďaka obalom hodnotu svojho telefónu až o 5x dlhšie, ako bez ochrany. Ide teda o skvelý spôsob, ako svoj telefón ozvláštniť a naviac mu dodať štýl, aký si predstavujete.

ZTE Blade A5 skvele poslúži každému bežnému používateľovi

Telefón ZTE Blade A5 2019 sa síce nezaraďujem medzi špičkové telefóny, ale na základe jeho férovej ceny a slušným parametrom si ho každý bežný užívateľ iste veľmi rýchlo obľúbi. Disponuje 5,45-palcovým HD+ displejom s dvomi hrubšími rámčekmi a rozlíšením 1440 x 720. Na zadnej strane má 13 Mpx fotoaparát s LED prisvietením, ktorý mu umožňuje nahrávať videoklipy. K tomu však pridajte ešte prednú selfie 8 Mpx kameru a môžete tvoriť dokonalé obrázky oboma smermi. ZTE Blade A5 obsahuje 16 GB internej pamäte, ktorú môžete jednoducho prostredníctvom microSD karty rozšíriť o celých 256 GB. Pokiaľ teda premýšľate ekonomicky, tento telefón sadne vašim potrebám na 100 %.