CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil ZTE Blade A3 (2020)

Obaly pre ZTE Blade A3 (2020)


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony ZTE Blade A3, sú úplne iné modely.

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálne obaly na ZTE A3 (2020) majú množstvo výhod

Hľadáte spôsob, ako ochrániť svoj telefón pred poškodením spôsobeným vašou občasnou neopatrnosťou? Vitajte, naše stránky ste potom našli práve včas. Kvalitné obaly na telefóny sa totiž dopredu postarajú o bezpečnosť mobilu bez toho, aby ste sa neustále museli strachovať o to, kam telefón položíte, či vám náhodou nevypadne z ruky alebo ho šikovné ručičky vašich detí neukryjú na to najnevhodnejšie miesto. Silikónové kryty od etuo vám prinášajú istotu a predlžujú životnosť vášho krehkého mobilného zariadenia. Ich výhody sú zjavné už na prvý pohľad. V prvom rade ochránia váš ZTE pred škrabancami a následkami pádov, ktoré sú niekedy pre telefóny fatálne. Vďaka kvalitnému krytu sa váš telefón omnoho lepšie ovláda, v rukách sa nešmýka, je o niečo robustnejší a omnoho lepšie sa drží. Nevadí pritom ani pokiaľ máte na rukách nečistoty, každý silikónový obal je pokrytý ešte oleofóbnou vrstvou proti mastným odtlačkom prstov. Kryty sa telefónom dokonale prispôsobia svojimi rozmermi nielen čo sa týka veľkosti a hrúbky ale aj všetkých výrezov. Vrátane tých pre externé komponenty, ako je nabíjací port či slúchadlá. O otvoroch na fotoaparát či senzoroch odtlačkov prstov nehovoriac. Puzdrá na telefóny od etuo majú dlhotrvácne farby a vďaka ochrannému filmu sa z nich farby nezošúchajú ani po rokoch používania, vystavovania slnečnému žiareniu alebo napríklad čisteniu dezinfekčnými gélmi či čistou vodou. Už ste rozhodnutí, že obal skrátka potrebujete? Potom si už stačí len vybrať jeho dizajn a prevedenie.

Stovky kvalitných obalov na ZTE Blade A3 (2020)

V etuo.sk vám ponúkame stovky možností, farieb, motívov a typov obalov. Stačí si vybrať podľa svojho gusta. Pokiaľ ste fanúšikom najnovších trendov a vždy chcete ísť s dobou, môžete staviť na obaly s mramorovým vzorom. Hodia sa nielen pre mužov ale vo svetlejších prevedeniach aj pre ženy či mladšie ročníky. Ak ste naopak klasikom a najlepšie vám sedí odskúšaný štýl, vyberte si jednofarebné transparentné puzdrá, ktoré nechajú vyniknúť hlavne dizajn telefónu. V e-shope sú u nás dostupné kryty na ZTE Blade A3 (2020) s jemnými boho vzormi alebo abstraktnými obrázkami doplnenými o trblietavé zlaté prvky. Veľmi obľúbenými sa stali aj kryty s nápismi, v pastelových farbách, so znameniami zverokruhu, s vianočnými vzormi alebo so zvieracími motívmi. Hľadáte si obal na telefón na leto? Potom určite stavte na ten s obrázkami sviežeho ovocia, malín, jahôd či ananásu. Na zimné obdobie na naopak skvele hodia snehové vločky, obrázky sobov alebo zasneženej krajiny. A to ani zďaleka nie je všetko. Ak si predsa len neviete vybrať a každý obal sa vám zdá akýsi neosobný, vytvorte si svoju grafiku na obal celkom sami. Je to možné, jednoduché a dokonca veľmi zábavné. Pomôžeme vám s tým v našom online grafickom editore, do ktorého si môžete umiestniť vlastné fotografie s rodinou alebo s priateľmi a nosiť ich na vašom obale tak, aby vám pripomínali, čo je pre vás v živote najdôležitejšie. Takéto personalizované obaly slúžia aj ako skvelý a hlavne veľmi praktický darček pre vašich milovaných.

Stavte na ZTE Blade A3 (2020)

Smartfón ZTE Blade A3 (2020) sa hodí každému, kto za svoje zariadenie nechce zaplatiť celou svojou výplatou, ale zároveň očakáva dobrý výkon a moderný dizajn telefónu. Tento model disponuje o niečo menším displejom s rámčekom a uhlopriečkou 5,45 palcov rovnako ako pomerom strán 18:9. Zadná kamera má rozlíšenie 8 MPx zatiaľ čo selfie šošovka 5 MPx. Tento telefón beží na operačnom systéme Android Go a ponúka vám vnútornú pamäť 1 GB. Samozrejmosťou je dostupnosť Bluetooth 4.2, GSM či možnosť prenosu dát cez USB. Taktiež s ním môžete využiť možnosť nahrávať a prezerať si HD videá či používať Dual SIM funkciu.